Zgrana Paczka 2.0

Zgrana Paczka 2.0

Najlepszy internet od polskiego operatora.

Zafunduj sobie jakość, komfort i przyjemność.

Między innymi w taki sposób, już od roku, promujemy MiŚOT na rynku Klientów prywatnych/indywidualnych. Zgrana Paczka zrzesza lokalnych operatorów pod wspólnym szyldem. Dbając o reprezentację w internecie i mediach społecznościowych, docieramy do odbiorców w całej Polsce.

Odbiorcy są obsługiwani w całości przez Call Center E-Południa,

Home

h1_logo1

Oraz poprzez „landing page”

http://zgranapaczka.pl

Zgrana Paczka to nie tylko marketing, aktywność w sieci i budowanie rozpoznawalnego wizerunku. To przede wszystkim sprawny system zarządzania zgłoszeniami/zapytaniami ofertowymi i komunikacją z Klientem indywidualnym. Nasze reklamy trafiają do odbiorców indywidualnych, którzy kontaktując się ze Zgraną Paczką (przez Facebook, Landing Page, oraz Call Center)  są dystrybuowani przez MegaKonfigurator do uczestników projektu. Dystrybucja odbywa się automatycznie i jeśli Klient jest w Twoim zasięgu, to właśnie do Ciebie trafi jego zgłoszenie.

Dzięki Zgranej Paczce nie martwisz się aktywnym pozyskiwaniem Klientów indywidualnych na swoim obszarze. Ulotki i samochody z megafonem to dobre rozwiązania, ale Zgrana Paczka to skuteczna praktyka marketingowa.

Twój potencjalny Klient skorzysta z przeglądarki internetowej, wpisując np. „Internet Mysłowice”. Trafi przede wszystkim na sponsorowane oferty dostawców „Gigantów”. W dalszej kolejności, na kilku, może kilkunastu lokalnych operatorów, w tym i na Twoją ofertę. Co dzieje się dalej? Cóż, ten scenariusz znamy chyba wszyscy – Klient staje przed wyborem wykonania kilku telefonów, wymiany mail’i z lokalnymi operatorami albo szybkiego zamówienia usługi u potencjalnie zaufanego „Giganta”. Ponad 70% osób decyduje się na to drugie rozwiązanie a Twój biznes traci kolejnego Klienta.

Zgrana Paczka zastępuje Twoje media społecznościowe i wydatki na pozycjonowanie. Call Center, Facebook i  MegaKonfigurator oszczędza Twój czas i moce przerobowe Twojego zespołu. Ale to nie wszystko. Ostatnie doświadczenia z Klientami indywidualnymi i analiza rynku wskazały nam nowe kierunki działania.

Podczas MiŚOT MEETING 2017-10-23/25 przedstawimy rozwojową wersję Zgrana Paczka 2.0 i zaprezentujemy ulepszenia w obszarach obsługi Klienta i komunikacji marketingowej z rynkiem Klienta indywidualnego. Pokażemy Ci dlaczego warto wejść do Zgranej Paczki i rozwijać swój biznes.

 

%d bloggers like this: