VAN’y dla MiŚOT.

VAN’y dla MiŚOT.

Czytelnicy ISP Forum znają ofertę na VAN’y dla MiŚOT nie od dziś. Wybór na pojazdy DACIA i PEUGEOT nie był przypadkowy. Ponieważ mamy zaufanie do prezentowanych poniżej marek a zakupiona przez nas flota służy nam bez zarzutów, postanowiliśmy „ubrać” nasze samochody w klanowe barwy iNET GROUP.

Co ważniejsze – przygotowana oferta na samochody użytkowe dla posiadaczy aktywnego EPID jest wciąż aktualna. Prośby o specyfikacje techniczne, pytania i zamówienia przesyłajcie na VAN dla MiŚOT.

* * *

DACIA DOKKER BASE 2 os RABAT 1.145 zł brutto – najtańszy model wśród van’ów w rodzinie DACIA to rozsądne rozwiązanie dla przemieszczających się na krótkich dystansach. Jeśli potrzebujesz transportu dla dwóch techników i sporej ilości sprzętu to DOKKER BASE jest właśnie dla Ciebie. Przestronne, wygodne, tanie w zakupie i eksploatacji. Szukasz jeszcze większych oszczędności? Nie ma problemu – auto dostępne także z instalacją gazową.

·         Silnik 1.6 SCe 100km
·         Kolor podstawowy biały – idealny nośnik reklamy
·         37.600 zł cena specjalna brutto
·         30.569 zł cena specjalna netto

* * *

PEUGEOT PARTNER FURGON 3 os RABAT 19.155 zł brutto – Takiego oferty nie znajdziesz nigdzie indziej. PARTNER FURGON wyposażono w niezawodny silnik diesla. Przestronna kabina z powodzeniem pomieści 3 osoby, a przestrzeń ładunkowa sprosta każdym oczekiwaniom. Pytasz jak? PEUGEOT PARTNER FURGON jest zarejestrowany na przewóz trzech osób na przedniej „kanapie”. Klasyczne rozwiązania w nowoczesnym samochodzie użytkowym.

·         Silnik 1.6 BlueHDI Diesel FAP 75km
·         Kolor podstawowy biały – idealny nośnik reklamy
·         55.712 zł cena specjalna brutto
·         45.295 zł cena specjalna netto

* * *

DACIA DOKKER 5 os LPG RABAT 1.000 zł brutto – propozycja z LPG to idealne i najbardziej ekonomiczne narzędzie pracy na czterech kółkach. Przewieź 5-osobowy zespół wraz z koniecznym wyposażeniem i materiałami. Po godzinach, zamień swoją DACIA DOKKER w wygodny samochód rodzinny, który zapewni komfort podróży na każdym dystansie.

·         Kolor podstawowy biały – idealny nośnik reklamy
·         Opcje uwzględnione w cenie: optymalny pakiet radio + klimatyzacja + filtr przeciwpyłkowy
·         47.700 zł cena specjalna brutto
·         38.780 zł cena specjalna netto

* * *

DACIA LODGY 7 os. RABAT 1.100 zł brutto – to najbardziej rentowny w zakupie i niezawodny, oparty na technologii Renault 7 OSOBOWY VAN. Zbuduj swoją flotę w oparciu o jedne z najbardziej przestronnych pojazdów w swojej klasie. Kształtuj wizerunek przemyślanego, dobrze zorganizowanego biznesu, dzięki wszechstronnej i ekonomicznej DACIA LODGY.

·         Kolor podstawowy biały – idealny nośnik reklamy
·         Opcje uwzględnione w cenie:  klimatyzacja
·         45.400 zł cena specjalna brutto
·         36.910 zł cena specjalna netto

W celu uzyskania szczegółów, specyfikacji każdego z samochodów – prosimy o indywidualny kontakt.

%d bloggers like this: