Diagnostyka 360 do końca listopada

Diagnostyka 360 do końca listopada

„Jak coś komuś dobrze obiecasz to nie musisz dawać”

~ anonimowy Mędrzec z Pomorza

 

Jak często słyszeliście obietnice bez pokrycia? Od stycznia 2015 będzie „to”, w połowie 2016 przygotujemy dla Was „tamto” a już w maju 2017 pomożemy Wam w „tym”. Słowo harcerza – będzie dobrze.

Z mojej perspektywy, operatorzy obecni na konferencjach i meeting’ach, mają realny wpływ na rynek ISP i przyszłość branży telekomunikacyjnej w Polsce. Dlatego naszą misją jest integrowanie i dostarczanie usług, które przynoszą Wam oszczędności, zwiększają bezpieczeństwo i generują realne wpływy.

Podczas prelekcji na MiŚOT MEETING 2017 POZNAŃ powiedziałem Wam „Będziemy lepiej słuchać ale musicie do nas więcej mówić”. Powiedziałem także, że skontaktuję się z wszystkimi, którzy brali udział w październikowym wydarzeniu w Hotelu NOVOTEL.

Dotrzymujemy słowa i od poniedziałku ruszyliśmy pełną parą, prowadząc rozmowy i spotkania, podczas których diagnozujemy Wasze potrzeby. Zebrane informacje pomogą nam we właściwy sposób modyfikować i wdrażać nasze projekty dla operatorów.

„Obiecanki cacanki” – to nie w naszym stylu. Do połowy grudnia 2017 przeprowadzimy z Wami prawie 360 rozmów diagnostycznych. O czym będziemy rozmawiać?

  1. Zgrana Paczka – zintegrowany marketing dla operatorów.
  2. Obsługa Prawna.
  3. Windykacja należności.
  4. Ubezpieczenia OC, komunikacyjne i infrastruktury.
  5. Zdrowie w abonamencie Enel-med.
  6. Oprogramowanie antywirusowe i filtry danych.
  7. Platforma Wymiany Usług dla Operatórw.
  8. Usługi mobilne.
  9. Monitoring pojazdów.
  10. Członkostwo w iNET GROUP.

Mało? Szykuj kawę i odbierz telefon. W ciągu najbliższych kilku tygodni zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o udogodnieniach dla Twojego biznesu.

%d bloggers like this: