Zdrowie w abonamencie

Zdrowie w abonamencie

Prywatna opieka medyczna to najbardziej ceniona korzyść pozapłacowa. Już dzisiaj możesz lepiej zadbać o zdrowie swoje, swoich pracowników i najbliższych. Już od kilku miesięcy iNET GROUP skutecznie współpracuje z ENEL-MED SA, dla dobra i zdrowia operatorów, ich pracowników i bliskich. Oferowane przez nas, sprawdzone rozwiązania medyczne, są także w Twoim zasięgu.

ENEL-MED SA! To przede wszystkim ogólnopolski zasięg, najkrótsze terminy dostępu do usług, sprawdzony partner w biznesie, ale także spółka notowana na GPW!

Dzięki ENEL-MED online wizytę masz zawsze pod ręką. Z myślą o pacjentach została uruchomiona nowa wersja systemu online, ściśle współpracująca z aplikacją firmy ENEL-MED. W tym momencie umawianie wizyt i zarządzanie swoim kontem jest jeszcze łatwiejsze.

Wiedząc jak istotne jest zdrowie, szczególnie w naszej branży, zadbaliśmy o profesjonalną obsługę medyczną i najlepsze stawki pakietów dla Ciebie i Twoich pracowników.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółową prezentacją ofertową – wystarczy, że klikniesz TUTAJ i pobierzesz prezentację ENEL-MED!

Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji swoich pracowników i bardzo ważnej dla każdej firmy frekwencji, nie powinieneś zwlekać z decyzją!

%d bloggers like this: