Szkolenie SEP 1kV

Szkolenie SEP 1kV

Zdobądź z nami uprawnienia SEP.

Jak zapewne wiesz, kursy na uprawnienia elektryczne Grupy 1 obejmują zakres Eksploatacji lub Dozoru urządzeń elektroenergetycznych. Organizowane przez nas szkolenia mają na celu przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego w tych zakresach – „E” i dozoru – „D” urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Nasze szkolenia prowadzone są w różnych miastach Polski przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów ze swoich dziedzin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych partnerów szkoleniowych możemy zapewnić Wam najwyższy poziom świadczonych usług.

Program szkolenia obejmuje m.in. wiadomości z zakresu:

  • budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych,
  • aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • ochrony przeciwporażeniowej,
  • zasad racjonalnego i bezpiecznego użytkowania urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych.

Po zdanym pozytywnie egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje stosowne uprawnienia, których ważność trwa 5 lat.

Nasze szkolenia organizujemy w 10-15 osobowych grupach na terenie całego kraju. Najbliższe szkolenie już w grudniu na Pomorzu. Kolejne w styczniu 2018 na Śląsku i Mazowszu. Zapraszamy.

%d bloggers like this: