Ostatnie miejsca na Szkolenie Pomiarowe!

Ostatnie miejsca na Szkolenie Pomiarowe!

Dokładnie tak. Wielkimi krokami zbliża się termin kolejnego, najnowszego TECH MEETING’u. Jak wiecie, szkolenie techniczne odbędzie się już w najbliższy wtorek (19.12) w Katowicach. Za profesjonalne przygotowanie i realizację szkolenia odpowiada zespół iNET GROUP oraz specjaliści RATE ART.

rateart_logo_BS

Tematem grudniowego TECH MEETING’u będą Pomiary Sieci Światłowodowych. Zagadnienie aktualne i niezbędne w codziennej pracy Operatorów.  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z weryfikacją sieci światłowodowych, identyfikacją uszkodzeń oraz zasadami poprawnej budowy. Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona a o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

buttontech

Program szkolenia:
– Wstęp do techniki światłowodowej
– Rodzaje włókien światłowodowych
– Podstawowe parametry włókien światłowodowych (tłumienie, tłumienność, reflektanacja)
– Pomiary strat na łączu
– Lokalizacja uszkodzeń
– Sieci FTTH i metody ich weryfikacji
– Złącza optyczne jako krytyczny element sieci optycznej
– Weryfikacja parametrów odbiciowych łącza
– Pomiary reflektometryczne i interpretacja wyników
– Warsztaty techniczne z wykorzystaniem mierników, kamer i reflektometrów optycznych
– Analiza przykładowych pomiarów

buttontech

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 399,- zł/netto za osobę. W cenie szkolenia otrzymujesz profesjonalne warsztaty, prowadzone przez specjalistę Rate Art, materiały szkoleniowe, poczęstunek w ramach przerwy kawowej oraz lunch’u. TECH MEETING to także szansa na spotkanie z innymi specjalistami w branży i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Przyjedź do nas 19 grudnia i poznaj metody przeprowadzania Pomiarów w Sieciach Światłowodowych. Zabierz ze sobą kolegę z firmy a koszty uczestnictwa spadną do 299,- zł/netto za osobę. Limit uczestników przewidziany jest na 20 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszenia.

%d bloggers like this: