SEP 1kV Eksploatacja/Dozór -50%

SEP 1kV Eksploatacja/Dozór -50%

Takie rzeczy tylko w iNET GROUP. Dzisiejsze wydanie iNEWS kręci się wokół szkoleń i nie należy się temu dziwić. Zima to najlepszy czas na poszerzanie kompetencji, uzyskiwanie certyfikatów i „odśnieżanie” uprawnień.

My natomiast, byliśmy ogromnie zdziwieni, gdy wczoraj odwiedził nas Electric Santa (elektryczny brat bliźniak św. Mikołaja) i zostawił nam 20 rabatowych wejściówek na certyfikowane szkolenie SEP w Katowicach.

button1kv

Jeśli od Twojego ostatniego szkolenia minęło już trochę czasu, to zapraszamy serdecznie 16 stycznia 2018 na szkolenie 1kV w Katowicach. Szkolenie przeprowadzi uprawniona komisja, która sprawdzi Waszą wiedzę z obszarów Eksploatacji i/lub Dozoru. Pozytywnie zakończone egzaminy będą honorowane certyfikatami, które przedłużą Wasze uprawnienia na kolejnych 5 lat. Oczywiście podczas szkolenia możecie liczyć na gorącą kawę od Electric Mikołaja, suty lunch, możliwość wymiany doświadczeń z kolegami z branży i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

16 stycznia 2018 – Katowice – SEP 1kV Eksploatacja/Dozór – 299 zł/netto/osoba. Cena zawiera koszty egzaminów i wydanych uprawnień.

button1kv

 

%d bloggers like this: