Wielka TRÓJKA „DriveBy” TechMeeting.

Wielka TRÓJKA „DriveBy” TechMeeting.

Ostatnie miesiące pokazały nam duże zapotrzebowanie na szkolenia dedykowane dla Operatorów. Cieszymy się, że możemy oferować Wam sprawdzone rozwiązania w aktualnych i skutecznych formach. Frekwencja na organizowanych przez nas szkoleniach pokazuje jak dużym zaufaniem darzycie nasz zespół profesjonalistów. Znane z historii iNET GROUP cykle TechMeeting wróciły w wielkim stylu.

Ale dzisiaj chcemy zrobić kolejny krok na przód. Dzisiaj, po wielu miesiącach rozważań, badań i planowania, oddajemy w Wasze ręce DriveBy Tech Meeting, czyli nowatorską formułę warsztatów wdrożeniowych.

DriveBy to nie szkolenia, chociaż będziemy dzielić się wiedzą. To nie kółka dyskusyjne czy fora, chociaż będziemy rozmawiać i rozwiązywać problemy. DriveBy to nie coaching, chociaż pokażemy Wam gotowe do wdrożenia, dobre praktyki, usługi i produkty. Czym zatem jest DriveBy TechMeeting?

To zakrojona na szeroką skalę współpraca pomiędzy iNET GROUP a „wielką trójką” technologicznych innowatorów:

gdataLogo (1)v

Razem pokażemy Wam jak we właściwy sposób dopasować i wykorzystać dostępne technologie i generować z nich bezpośrednie korzyści dla Waszych biznesów. Podczas DriveBy będziecie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z dyrektorami działów handlowych, technicznych, marketingu wspomnianej „wielkiej trójki”. Za każdym razem spotkamy się w małym, 20’osobowym gronie i damy Wam konkretne narzędzia. Nawiążemy nowe relacje biznesowe i wzmocnimy te istniejące.

Najbliższe DriveBy TechMeeting odbędzie się w Warszawie, 22’ego marca. O szczegółach programowych, obecnych specjalistach i prezentowanych rozwiązaniach dowiecie się z kolejnych numerów iNEWS.

%d bloggers like this: