Optimum technologii.

Optimum technologii.

Zacznijmy od serii krótkich pytań. Czy jesteś MiŚOT’em? Czy chcesz zarabiać dzięki nowoczesnej, rozbudowanej infrastrukturze? Mieszkasz na Śląsku lub Mazowszu?

Jeśli wszystkie trzy odpowiedzi brzmią – TAK – sprawdź swój kalendarz i przygotuj się na 22.03 w Warszawie i spotkaj najlepszych specjalistów w branży na DriveBy Tech Meeting.

v

Witaj! Jesteśmy VECTOR SOLUTIONS. Specjalizujemy się w projektowaniu, integracji i utrzymaniu kompleksowych rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, kablowych i branży mediów w Polsce. Naszą podstawową kompetencją są technologie infrastruktury dostępowej, transmisji danych i wideo. Oferujemy także usługi związane z consultingiem biznesowym i technologicznym w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci telekomunikacyjnych.

Podczas spotkania DriveBy zaprezentujemy kompleksową ofertę rozwiązań z kategorii pasywnych sieci optycznych, przełączników i routerów, a także z obszaru video solutions.

20180220DBKatowice

Kogo spotkasz na DriveBy TechMeeting?

ASalwach.png

Artur Salwach

Obecnie Dyrektor Rynku ISP w VECTOR SOLUTIONS odpowiedzialny za rozwój biznesu w tym obszarze. Doświadczony manager. Realizował liczne projekty biznesowe, m.in. jako dostawca sprzętu dla beneficjentów projektów POIG 8.4 oraz obecnie trwających POPC 2014-2020. Posiada również doświadczenie w sektorze budowlanym oraz facility management.


 

MCichy

Maciej Cichy

Solution Manager Data Center & Cloud w VECTOR SOLUTIONS. Architekt rozwiązań infrastruktury sieciowej IP. Odpowiedzialny za rozwój usług i projektów związanych z transmisją danych. Pierwszy Certified Internet Expert Routing & Switching Huawei w regionie CEE & Nordic. W sierpniu 2016 zdobył również certyfikat instruktora HCIE-R&S.


 

MSwier

Marcin Świerczyński

Solution Manager Optical Network Infrastructure w VECTOR SOLUTIONS. Absolwent Politechniki Wrocławskiej o specjalności optoelektronika i technika światłowodowa. W firmie VECTOR SOLUTIONS odpowiedzialny za rozwiązania infrastruktury pasywnej sieci optycznej OFIBER.

Do zobaczenia na DriveBy TechMeeting w Twoim mieście!

%d bloggers like this: