MiŚOT MEETING 2018-05-7/9 WISŁA.

MiŚOT MEETING 2018-05-7/9 WISŁA.

Wróciliśmy!
Idąc za ciosem, jako iNET Group wraz ze Stowarzyszeniem e-Południe oraz Magazynem ICT Professional przygotowujemy kolejną konferencję! Konferencję, która przebije wszystkie poprzednie!

 

logotypy

 

Dołącz do nas na MiŚOT MEETING 2018-05-7/9 WISŁA i doświadcz na własnej skórze jak branża telekomunikacyjna rozwija współczesny rynek w atmosferze lat 20′ dwudziestego wieku. Skorzystaj z MiŚOT’owych rabatów i specjalnej oferty dla najszybszych. Wejdź na REJESTRACJA i już teraz zgłoś swoje uczestnictwo.

Wiosenny MiŚOT Meeting to wielkie spotkanie rodziny MiŚOT. Podczas meetingu prawdopodobnie doznacie blichtru, gangsterskich porachunków i smaku prohibicji. Jednak lata 20 ubiegłego wieku, to nie tylko zabawa. Jest to okres, w którym w codziennym życiu pojawiają się wynalazki Nikola Tesli, jak choćby radio czy pierwszy na świecie pilot do zdalnego sterowania maszynami, które również projektował.

Liczymy, że najbliższy MiŚOT Meeting zaprezentuje swoim uczestnikom ogromną ilość wiedzy technicznej i tyleż samo inspiracji, co twórczość wynalazcza Tesli, bez której prawdopodobnie nie istniałaby dzisiejsza telekomunikacja.

Wejdź na REJESTRACJA i zarezerwuj swoje miejsce na MiŚOT MEETING.

logotypy

%d bloggers like this: