Testuj PROTECTI Mobile.

Testuj PROTECTI Mobile.

Dzień Bezpiecznego Internetu jest najlepszą okazją do tego aby zaprezentować Wam Protecti Mobile dla Androida i zaprosić Was do testowania rozwiązania, które totalnie zmienia reguły gry w ramach obowiązujących zasad – w szczególności dla MiŚOT’ów. Wreszcie możesz zarabiać sprzedając usługę dodaną, której nie ma Twoja konkurencja na sieciach operatorów komórkowych. Jak to zrobić?
protectiB
Aby Klient mógł korzystać z aplikacji mobilnej Protecti musi wykupić w Twoim BOK abonament Protecti dla urządzeń stacjonarnych (np. WiFi w domu) a następnie wykupić dodatkową ochronę dla każdego z urządzeń mobilnych za dodatkowe kilka złotych. Konfiguracja Protecti na telefonie jest łatwa – wystarczy zeskanować kod QR i gotowe. Twoje urządzenie jest chronione. Całą usługą zarządzasz ze swojego konta w chmurze, do którego podłączone są wszystkie urządzenia. Masz też dostęp do filtrów, statystyk, kalendarza białych i czarnych list.
Do tej pory Protecti dostępne było na urządzenia stacjonarne i umożliwiało jedynie ochronę użytkowników podłączonych do Wi-Fi. Wystarczyło włączyć transmisję danych w telefonie i pozbyć się ograniczeń w dostępie do treści (każdy rodzic wie, że sprytne dzieciaki nie boją się ograniczeń w pakietach danych, kiedy chcą, na przykład, rzucić okiem na treści dostępne tylko dla dorosłych).
Tworząc aplikację skupialiśmy się na rodzicach najmłodszych użytkowników, którzy chcą mieć dodatkową kontrolę nad działaniami swoich pociech w sieci. Aplikacja działa na Androidach powyżej 4.4. Dostępna jest w sklepie Play w ramach ramach otwartych testów aplha. Aby uzyskać pełną funkcjonalność wystarczy skontaktować się z nami na kontakt@protecti.pl aby aktywować konto testowe.
protectiB
Wraz z kontem testowym otrzymasz kompletną instrukcję co należy zrobić krok po kroku. Przygotuj siebie i swoich klientów na mobilną rewolucję w blokowaniu niewłaściwych treści w Twojej sieci z Protecti.
%d bloggers like this: