Warsztaty DriveBy w Warszawie.

Warsztaty DriveBy w Warszawie.

Tym razem odwiedzamy Warszawę. To co dla Ciebie przygotowaliśmy to absolutny niezbędnik dla ISP. Na DriveBy spotkasz się z top managementem trzech dostawców usług i produktów dla Operatorów. Niezależnie od Twojej skali, otrzymasz od nich dostęp do przygotowanych na tę okazję ofert i rozwiązań.

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła i dać swoim Abonentom więcej niż konkurencja i jeszcze przy tym zarobić…to na pewno zainteresują Cię nasze propozycje w obszarach VoIP, MVNO, bezpieczeństwa sieci i oferty sprzętowej. Zapraszamy do Warszawy 21 marca, dzień po konferencji PLNOG.

Pełną agendę wydarzenia pobierzesz tutaj.

serviceicon

Warsztaty poprowadzą specjaliści iNET GROUP, G DATA, LoVo i Vector Solutions. Uczestnictwo w DriveBy TechMeeting jest bezpłatne. Ze względu na limitowaną ilość miejsc o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

buttonFRESH


„W naszej ofercie znajdziesz dedykowane usługi dla Operatorów ISP, które wzbogacą Twoją ofertę o najlepsze na świecie rozwiązania bezpiecznego internetu. Atrakcyjne warunki współpracy gwarantują również wsparcie naszego BOK a jakość i renoma G DATA będą trwale budować zaufanie twoich obecnych i przyszłych abonentów.”

~ G DATA


„Podczas DriveBy uzyskasz dostęp do C2C (Carrier to Carrier), czyli modelowania współpracy międzyoperatorskiej, w ramach której łączone są sieć telekomunikacyjna partnera z siecią telekomunikacyjną LoVo; usługi telefonicznej pod wałsną marką z platformą HIPERUS C5 i do wirtualnej centrali telefonicznej w chmurze LoVoX.”

~ LoVo


„Podczas spotkania DriveBy zaprezentujemy kompleksową ofertę rozwiązań z kategorii pasywnych sieci optycznych, przełączników i routerów, a także z obszaru video solutions.”

~ Vector Solutions

buttonFRESH

%d bloggers like this: