Wykładnia bezpieczeństwa.

Wykładnia bezpieczeństwa.

DriveBy Tech Meeting to nowa formuła warsztatów wdrożeniowych, przygotowanych dla MiŚOT’ów, podczas których dajemy Wam gotowe i sprawdzone rozwiązania do zastosowania w Waszych biznesach. Najbliższe DriveBy już 22.03 w Warszawie. Podczas spotkań, swoje produkty i modele biznesowe przedstawi Wam min. G Data.

gdata

Zabezpieczenia IT narodziły się w Niemczech: G DATA Software AG to pionier w dziedzinie oprogramowania antywirusowego. Pierwszy program antywirusowy został opracowany przez tę założoną w 1985 roku w Bochum firmę ponad 30 lat temu. Obecnie G DATA to jedna z czołowych firm na świecie zajmujących się dostarczaniem zabezpieczeń IT.

Wyniki badań udowadniają, że zabezpieczenia IT „made in Germany” gwarantują internautom najlepszą ochronę. Stiftung Warentest zajmuje się testowaniem zabezpieczeń internetowych od 2005 roku. We wszystkich dziesięciu testach przeprowadzonych między rokiem 2005 a 2017 firma G DATA uzyskała najwyższe wyniki w zakresie skuteczności wykrywania wirusów. W podobnych testach przeprowadzanych przez AV-TEST firma regularnie osiąga najlepsze wyniku w zakresie wykrywania złośliwego oprogramowania. Również w skali światowej produkt G DATA Internet Security otrzymał tytuł najlepszego pakietu ochrony internetowej przyznawany przez czasopisma adresowane do użytkowników z takich krajów, jak Australia, Austria, Belgia, Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania czy USA. Oferta firmy obejmuje rozwiązania z zakresu zabezpieczeń dla klientów końcowych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązania z zakresu zabezpieczeń od G DATA są dostępne w ponad 90 krajach na całym świecie.

W Niemczech G DATA tworzy jako partner rozwiązania dla Microsoft Cloud oraz jest jedynym dostawcą oprogramowania antywirusowego reprezentującym rozwiązanie Managed Endpoint Security dostosowane specjalnie do architektury Azure.

20180220DBKatowice

Kogo spotkasz na DriveBy TechMeeting?

LN.png

Łukasz Nowatkowski

Dyrektor IT w G DATA Polska
Od wielu lat związany z branżą AV. Jeden ze współtwórców pierwszej działającej szczepionki przeciwko robakowi komputerowemu Sasser, który siał zniszczenie w 2004 roku. W G DATA Polska nadzoruje prace działu technicznego oraz zespołu programistów. W niebanalny, a z pewnością przystępny sposób opowie o najnowszych zagrożeniach i o tym jak działają tzw. good guys, by zwykli użytkownicy komputerów mogli spać spokojnie i nie zaprzątać sobie głowy wirusami, ransomware’m czy trojanami bankowymi.

 

RS.png

Radosław Siwek

Kierownik działu handlowego G DATA

Od lat związany z branżą ISP. Doświadczenie zdobywał min. Inea, Crowley, TK Telekom (obecnie Netia) oferując światłowodowy dostęp do sieci czy w firmie Salumanus odpowiadając tam za sprzedaż hardware do ISP i integratorów.


 

RD

Robert Dziemianko

PR Manager w G DATA

Od 5 lat dba o kontakty z mediami w polskim oddziale producenta pierwszego programu antywirusowego na świecie firmy G DATA Software. „Przekładamy to co rodzi się w głowach naszych specjalistów bezpieczeństwa w G DATA SecurityLabs z 'nerdowskiego’ na polski.”

Do zobaczenia na DriveBy TechMeeting w Twoim mieście!

 

%d bloggers like this: