FAQ Zgrana Paczka

FAQ Zgrana Paczka

Ponieważ mamy od Was sporo wiadomości i zapytań w temacie dołączenia do Zgranej Paczki, postanowiliśmy odpowiedzieć na nie na łamach iNEWS. Zapraszamy wszystkich MiŚOT’ów do Zgranej Paczki.

ILE TO KOSZTUJE?
Mamy dla Ciebie wybór, w postaci czterech pakietów w różnych wariantach cenowych. Najtańszy – za 200 zł – jest obecnie w promocji za 0 zł.

CO ZYSKAM?
Korzyści zależą od wybranego przez Ciebie pakietu. Pełny opis pakietów znajdziesz TUTAJ.

GDZIE JEST HACZYK?
Nigdzie. Zgrana Paczka to skuteczne działania marketingowe, które oddajemy do Twojej dyspozycji nawet za 0zł miesięcznie.

JAK MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO PACZKI?
Wejdź TUTAJ. Zapoznaj się z usługami, oferowanymi w pakietach i kliknij URUCHOM PACZKĘ pod interesującą Cię opcją.

JAK TO DZIAŁA?
Promujemy Twój biznes pod szyldem globalnej marki Zgrana Paczka. Otrzymujemy zapytania od potencjalnych abonentów, które kierujemy do Operatorów w Zgranej Paczce, według wskazanych zasięgów. Prościej – jeśli ktoś w Twoim zasięgu zapyta o sieć, skierujemy go do Ciebie.

Zgrana paczka oferuje szeroki zakres usług, związanych z promocją MiŚOT’ów na Facebook oraz za pośrednictwem AdWords. Liczba uczestników programu rośnie z miesiąca na miesiąc. W tym tygodniu dołączyła do nas firma K-TELEKOM z Libiąża. Zapraszamy również Ciebie! Nie czekaj! Teraz w promocji – pakiet podstawowy, o wartości 200 zł może być Twój już za 0 zł miesięcznie. Wejdź TUTAJ i wejdź do Zgranej Paczki.

 

%d bloggers like this: