Zaproś iNET GROUP do siebie.

Zaproś iNET GROUP do siebie.

Nasze działania, w stronę integracji i tworzenia funkcjonalnych projektów dla MiŚOT’ów, nie wynikają z domysłów, wróżb czy zmian klimatycznych. W naszej pracy bazujemy na informacjach uzyskanych od Was – Operatorów. Jesteście dla nas głównym źródłem wiedzy, która pozwala nam na skuteczne działania w stronę rozwoju branży ISP.

Widzimy się podczas największych konferencji w Polsce. Podczas szkoleń, spotkań DriveBy, ale także w Waszych biurach, na Waszym terenie i w Waszej rzeczywistości. Rozmawiamy o problemach, szansach, przewagach i perspektywach. Słuchamy Waszych potrzeb i każdego dnia pracujemy nad wspólnym sukcesem naszych członków.

 

 

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy Piotra Marczuka – właściciela LCS Systemy Teleinformatyczne, w Płońsku. Debatowaliśmy na temat obecnej sytuacji na lokalnym rynku, rozwoju technologii i wdrożeń iNET GROUP, które sprawdzą się także w jego biznesie. LCS to, działająca w Płońsku, Ciechanowie i Raciążu, marka o ugruntowanej pozycji w regionie. Od ponad dekady dostarcza swoim Klientom profesjonalne usługi telekomunikacyjne.

Jeśli jesteś członkiem iNET GROUP, zaproś naszą kamerę do siebie. Jeśli nie jesteś – zapraszamy do iNET GROUP.

 

%d bloggers like this: