Rzuć okiem EZVIZ

Rzuć okiem EZVIZ

Pierwszy dzień wiosny za nami. Wszystko budzi się do życia…łąki, lasy, ogródki działkowe a także leniwi podwładni, złodzieje i włamywacze.

Znamy potrzeby MiŚOT’ów i wiemy, że Wasi Klienci często pytają o rozwiązania zdalnego podglądu i monitoringu. Czasem z uwagi na bezpieczeństwo, innym razem ze względu na wymogi postawione przez ubezpieczyciela. A czasami ze zwyczajnej chęci monitorowania swoich pracowników. Wysyłając Wam swoje zapytania ofertowe, prawie każdy z nich wskazuje na dwie wytyczne: ma być dobrze i nie drogo. Przygotowaliśmy dla Was właściwe rozwiązanie.

EZVIZ_logo


kam2ezCube

Rozwiązanie ezCube zmobile’izuje Twoją codzienność. Na wyciągniecie Twojej ręki, w Twoim własnym telefonie, połącz się wizualnie ze swoim domem, biurem, sklepem i monitoruj bezpieczeństwo Twoich nieruchomości i bezpieczeństwo swoich bliskich i pracowników. Witaj w świecie monitoringu w wersji SMART.

Chcesz wiedzieć więcej i poznać specyfikację ez360? Wejdź TUTAJ.

Cena do 1000 egzemplarzy, przy aktualnym kursie euro (2018-03-22) to
119 zł/netto/sztuka.


 

kam1ez360

Zyskaj spokój dzięki ez360 720P. Ta, bazująca na technologii  Wi-Fi kamera, pozwoli Ci kontrolować swój dom, sklep, biuro, garaż, niemal z dowolnego konta. Czy dziecko w pokoju obok śpi spokojnie? Czy zostawiony w domu pies ma się dobrze? Czy Twój sklep czy biuro są bezpieczne? Wystarczy rzut okiem na apliakcję w Twoim smartfonie, gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Chcesz wiedzieć więcej i poznać specyfikację ez360? Wejdź TUTAJ.

Cena do 1000 egzemplarzy, przy aktualnym kursie euro (2018-03-22) to
189 zł/netto/sztuka.


 

%d bloggers like this: