Rywalizacja w branży telekomunikacyjnej to nie przelewki. Nowe wyzwania każdego dnia. Rozbudowa sieci, awarie, sprawy abonentów, przepychanki ze spółdzielniami, biurokracja i papierologia – słowem praca na pełen etat bez wytchnienia. I jak to często bywa, brakuje czasu na zadbanie o każdy aspekt prowadzenia operatorskiego biznesu.

Pracując w bliskich relacjach z MiŚOT’ami mamy wiele okazji do przeglądania Waszych multimediów, materiałów marketingowych, tego jak promujecie swoje biznesy poprzez swoje strony internetowe. Każdego dnia dowiadujemy się, że „szewc bez butów chodzi” również w naszej branży. Pośród wielu dobrze przygotowanych i funkcjonalnych stron znajdujemy także te, które zamiast przyciągać Klienta, na pewno go odstraszają i działają na szkodę ich właścicieli. Zapchane niepotrzebną treścią, źle zaprojektowane, trudne w obsłudze, psujące wizerunek firmy. Jednak nasze ulubione to wspomnienia poprzedniego stulecia, wykonane w latach 90′ lub w najlepszym wypadku w ubiegłej dekadzie.

„Nie mam na to czasu. Tak to wygląda. Tak zrobiłem. Działa i wszystko tam jest.” Świetnie – a gdzie są Twoi nowi Klienci? Podpowiem Ci – na stronie Twojej konkurencji, albo, co gorsze, na stronie jednego z gigantów telekomunikacyjnych w Twoim zasięgu, który wie, że profesjonalny wizerunek marki to połowa sukcesu.

Ale nie martw się. Przychodzimy z pomocą. Analizując strony internetowe Operatorów, stworzyliśmy wzór witryny internetowej dla MiŚOT’a. Funkcjonalny, praktyczny i budujący profesjonalny wizerunek Twojego biznesu. Zadbaliśmy o elastyczność i uniwersalny charakter naszego rozwiązania, dzięki czemu możemy przenieść Twoją ofertę  na nasz szablon w zgodny i szybki sposób. Pamiętaliśmy także o tym, jak ważny dla Ciebie jest indywidualny charakter Twojej marki, dlatego dzięki właściwej identyfikacji wizualnej zachowamy wyjątkowy wizerunek Twojej firmy.

Jeśli nosisz się z zamiarem wprowadzenia zmian i ciągle nie możesz znaleźć czasu na zbudowanie nowej strony internetowej swojej firmy – zapraszamy do współpracy. To bezbolesna i przede wszystkim szybka operacja, która odmieni wizerunek Twojego biznesu i pomoże Ci w pozyskaniu nowych Klientów.

Napisz do nas TUTAJ i dowiedz się więcej na temat oferty WWW dla MiŚOT.