Ostatni próg cenowy tuż tuż!

Okres Świąt Wielkanocnych to czas ogromnej radości, rodzinnych spotkań, wspólnych posiłków, ale także i ogromnych wydatków. W trosce o grubość twojego portfela informujemy i oczywiście zachęcamy do rejestracji na konferencję MiŚOT MEETING jeszcze w tym miesiącu!

Tylko do 31 marca do godziny 23:59 zgłosisz swoje uczestnictwo w naprawdę dobrej cenie, niezależnie od tego czy jesteś MiŚOT’em, większym operatorem, czy nawet uczestnikiem spoza branży.

Od 1 kwietnia (nie, to nie Prima Aprillis) wszystkie kategorie wejściówek konferencyjnych zwiększą swoją wartość za sprawą niepowtarzalnego klimatu, atrakcji, merytoryki, a przede wszystkim dlatego, że nasz hotel zaczyna wypełniać się po brzegi MiŚOT’ami!

Zachęcamy do uczestnictwa, wspierania i prezentowania się podczas nadchodzącego wielkimi krokami MiŚOT MEETING w Hotelu STOK**** w Wiśle!

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności własnej firmy, interesujących kontaktach branżowych czy promocji oferty, którą dysponujesz, nie powinieneś się długo zastanawiać – wystarczy kliknąć REJESTRACJA i skorzystać z preferencyjnych warunków przez ostatnie 3 dni!