DriveBy – pierwsze wrażenia.

DriveBy – pierwsze wrażenia.

Dokładnie w ubiegłym tygodniu, 21 marca, w Warszawie, przeprowadziliśmy warsztaty DriveBy Tech Meeting dla operatorów. Nowa formuła spotkań spełniła nasze oczekiwania. I chociaż początki były trudne, nasze starania zostały szybko docenione przez Uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Materiał video z warszawskiego DriveBy będziecie mogli zobaczyć w kolejnym wydaniu iNEWS. Dzisiaj opowiem Wam kilka słów na temat nowej formuły, z perspektywy współorganizatora.

                                      GrotorLrotorVrotor

Sukces DriveBy nie byłby możliwy bez współpracy z naszymi partnerami, których już wszyscy doskonale znacie. Świetnie, ale na czym dokładnie polega ten sukces? Na ilości uczestników, przepływie kapitału, ilości wypitych kaw i odbitych QR-kodów?

Nasz sukces polega na konkretach. DriveBy to spotkanie warsztatowe inne niż wszystkie. Podczas DriveBy masz możliwość nawiązania relacji biznesowych bezpośrednio z osobami decyzyjnymi, nie z działami handlowymi czy BOK. Dostajesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wdrażanych rozwiązań i wyjątkowe warunki współpracy dla członków iNET GROUP. Zdobywasz wiedzę, która w krótkiej perspektywie pozwoli Ci na rozwiązanie wielu problemów i rozwinięcie skrzydeł.

Czym dla mnie jest DriveBy? Dzięki możliwościom, jakie daje taka formuła spotkań, miałem wyjątkową szansę na szczegółowe zapoznanie się z ofertą naszych partnerów. I nie mam na myśli jedynie perspektywy koordynatora projektów. Poznałem Wasz – operatorski punkt widzenia. Wasze pytania, wątpliwości i odpowiedzi prowadzących dały nam wszystkim szersze spojrzenie na realizowane przez nas wdrożenia. DriveBy pozwoliło Uczestnikom na wejście w najmniejsze szczegóły prezentowanych usług i technologii. Wystarczył ledwie tydzień na przekucie naszego spotkania w solidne relacje biznesowe pomiędzy Operatorami a partnerami iNET GROUP. Relacje biznesowe korzystne dla wszystkich stron. Tak skuteczne jest DriveBy.

Ile to kosztuje? Uczestnictwo w DriveBy jest bezpłatne. Dajesz nam tylko swój czas. To nie koszt. To inwestycja w rozwój Twojego biznesu.

Kiedy następne warsztaty? Już w drugiej połowie maja, w pięknych okolicznościach nadmorskiej przyrody. O szczegółach poinformujemy Was w kolejnym wydaniu iNEWS. Pamiętajcie – ilość miejsc jest mocno ograniczona i o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

%d bloggers like this: