DriveBy Gdynia 2018

DriveBy Gdynia 2018

Już znamy nową, pewną datę najbliższego DriveBy w Gdyni. Tym razem zapraszamy Was 17’ego maja do siedziby VECTOR SOLUTIONS, ulica Krzemowa 6.

Profesjonaliści z VECTOR SOLUTIONS specjalizują się w projektowaniu, integracji i utrzymaniu kompleksowych rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, kablowych i branży mediów w Polsce. Ich podstawową kompetencją są technologie infrastruktury dostępowej, transmisji danych i wideo. Oferujemy także usługi związane z consultingiem biznesowym i technologicznym w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci telekomunikacyjnych.

Podczas spotkania DriveBy zaprezentują Wam kompleksową ofertę rozwiązań z kategorii pasywnych sieci optycznych, przełączników i routerów, a także z obszaru video solutions.

Uczestnicy DriveBy będą mieli również okazję do przyjrzenia się bliżej ofercie i modelom biznesowym G DATA oraz LoVo a także szansę na spotkanie oko w oko z kadrą zarządzającą, technikami i specjalistami sprzedaży Partnerów projektu DriveBy i iNET GROUP. Pełna agendę wydarzenia możesz pobrać TUTAJ.

GDYNIA

%d bloggers like this: