Meeting’owy niezbędnik.

Meeting’owy niezbędnik.

Chociaż to Twoja setna konferencja, czterdziesta impreza branżowa i kolejny MiŚOT Meeting, to na pewno jest coś o czym zwyczajnie zapomnisz. Szczoteczka do zębów, pasta do butów, aspiryna czy NIP swojej firmy. Dzisiaj podpowiemy Ci, co powinieneś zabrać ze sobą do Wisły.

Ile dni – tyle koszul, ilu gości – tyle wizytówek, to sprawy raczej oczywiste. Jeśli przyjeżdżasz do nas już 7’ego maja, na pewno przyda Ci się obszerny notatnik i spory zapas kropli żołądkowych. Dużo fachowej wiedzy warsztatowej – sprawdź agendę i zapisz się na warsztaty TUTAJ – wspartej pizzą prosto z pieca a wieczorem B4Party w Chacie Grill’owej, to mocny plan na przeddzień konferencji.

Okulary przeciwsłoneczne również powinny znaleźć się w Twoim niezbędniku. Wszyscy wiemy, jak wyglądają poranki w Wiśle. Dodatkowo prognoza pogody zapowiada wyjątkowo czyste niebo i wakacyjne, ostre słońce na cały tydzień. W pierwszym dniu konferencji zapraszamy Cię na spotkania z wystawcami, prelekcje w obszarach technicznych, prawnych i handlowych. Nie zapomnij także o odwiedzeniu naszego MeetMeRoom.

A wieczorem? Xbest Party, w duchu lat 20’ych XX’ego wieku. I chociaż wiesz o tym od stycznia, to przypominamy – kamizelki, kapelusze, marynary w pasy i dwukolorowe pantofle są mile widziane. Jeśli od gal i wystawnej, gangsterskiej uczty wolisz odrobinę sportu – nie ma sprawy, dzięki 3S będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnej kręgielni hotelu STOK Wisła.

Dzień drugi…i gdzie ta aspiryna?

Środa, 9’ego maja, podobnie jak dzień pierwszy Meeting’u, obfitować będzie w wystąpienia bliskie szansom i zagrożeniom Twojego biznesu. Mamy nadzieję, że faktycznie zabierzesz sporo wizytówek. Finalny dzień konferencji ponownie wypełnimy prelekcjami i prezentacji a MeetMeRoom będzie cały czas stał dla Ciebie otworem.

Zapraszamy na MiŚOT Meeting 2018-05-07/09 Wisła! Jeszcze nie zarejestrowałeś swojego uczestnictwa? Kliknij w Misia.

GANGmis

 

%d bloggers like this: