Mapa szkoleń dla Operatorów

Mapa szkoleń dla Operatorów

MSO – Mapa Szkoleń dla Operatorów to nowy projekt menadżerski iNET GROUP. Organizując liczne szkolenia i wykłady na terenie całego Kraju, napotykamy na sporo przeszkód. Czasem wszystko udaje się raz-dwa, innym razem kończy się na planach. Jak wiecie działamy w bardzo wielu obszarach, wspierając merytorycznie Wasze biznesy. Zarówno od strony technicznej (1kV, szkolenia pomiarowe, wysokościowe) jak i wiedzy miękkiej (zarządzanie, sprzedaż, marketing, media społecznościowe).

W czym zatem tkwi problem? Jest nas dużo, nawet bardzo dużo a każdy z Was ma swój kalendarz, harmonogram prac, inwestycje. Mówiąc krótko – ciężko zsynchronizować Wasze kalendarze z naszymi działaniami szkoleniowymi. Dlatego właśnie powstaje MSO.

Z początkiem września przedstawimy Wam nową sekcję w zakładce Tech Meetings naszego tygodnika. Znajdziecie w niej formularze zgłoszeniowe, badające szczegółowo Wasze potrzeby szkoleniowe. Regularnie analizując Wasze zgłoszenia będziemy na bieżąco przygotowywać mapę szkoleń, informującą Was o datach i lokalizacjach nadchodzących szkoleń.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje dotyczące założeń MSO.

%d bloggers like this: