Wasza wysokość

Wasza wysokość

. . . w przypadku naszej branży zaczyna się już od parapetu. Znamy kilku śmiałków, którzy śmigają po dachach i rynnach tylko z legitymacją szkolną. Do czasu, czego oczywiście nikomu nie życzę, nieszczęśliwego wypadku. W takiej sytuacji – powodzenia z właściwą opieką medyczną i wypłatą odszkodowania.

Jeśli pracujesz na wysokościach, to po pierwsze – musisz posiadać, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, aktualne badania lekarskie. Adekwatne do zakresu wysokości, na których pracujesz. Po drugie – musisz mieć pozytywnie ukończony kurs/szkolenie/warsztat wysokościowy. Zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Najlepiej certyfikowany lub w jakikolwiek inny sposób potwierdzający na papierze Twoją wiedzę i zakres umiejętności.

My robimy to tak.

Właściwe wykorzystanie sprzętu, punkty dostępowe, asekuracja i ewakuacja – to wiele aspektów pracy na wysokości, których lepiej nie uczyć się na podwórku. Pamiętaj również o regularnej praktyce. Branża ISP potrafi być śmiertelnie niebezpieczna, zatem warto wiedzieć co robić, gdy wisisz na linie albo wspinasz się na słup.

Wiesz, że za chwilę będziesz musiał odnowić uprawnienia? (polecamy robić to co 2 lata). Wejdź w formularz MSO (Mapa Szkoleń dla Operatorów) i powiedz nam kiedy, w jakiej lokalizacji i ile osób będziesz chciał wysłać na szkolenia.

%d bloggers like this: