Zarabiaj z iNET GROUP

Zarabiaj z iNET GROUP

Już od dekady nasze wdrożenia przynoszą korzyści MiŚOT’om w całej Polsce. Niektóre dotyczą bezpośrednio usług telekomunikacyjnych, inne są uzupełnieniem i zabezpieczeniem dobrze funkcjonujących biznesów. Dlaczego warto z iNET GROUP? Przypomnijmy sobie wspólnie, jakie korzyści dla Operatorów wynikają z członkostwa. Na czym Twój biznes może zarobić i gdzie zaoszczędzić. Dla mniej cierpliwych lista wdrożeń poniżej filmu video.

1. Opieka medyczna Enel-Med. Dzięki iNET GROUP możecie korzystać z takiej opieki (Wy, pracownicy, rodziny) w stawkach korporacyjnych, nawet jeśli zgłaszacie tylko jedną osobę.
2. Szablon strony WWW za 1zł. Zbudowany w oparciu o najnowsze standardy GOOGLE – 100% responsywny. Dla Członków iNET za 1 zł. Poza iNETEM za 1499,-. W pełni edytowalny za pomocą jednego, prostego pliku. Wdrożenie w ciągu 48 godzin (pod warunkiem, że otrzymamy od Ciebie wszystkie niezbędne informacje w jednym rzucie). Jeśli jest potrzeba tworzenia nowych modułów, doliczamy czas pracy developer’a. Szablon można znaleźć tutaj http://185.54.186.207:8880/
3. Tańsze wejściówki na konferencje MiŚOT Meeting – 100 zł rabatu za uczestnictwo per firma (odliczane od miesięcznej składki)
4. VOiP – LoVo; platforma Hiperus za 1zł/miesięcznie i tańsze PLICBD. Bierzemy na siebie opłatę inicjacyjną. Do tego usługa centralki telefonicznej w chmurze LoVoX – obecnie najtańsze i najlepiej zaprojektowane rozwiązanie na rynku. Masz Klientów biznesowych? Mamy dla Ciebie doskonałą usługę.
5. Windykacja EPULEGAL – w oparciu o pracę kancelarii zintegrowaną z aplikacją. Dla członków iNET – bezpłatny dostęp do aplikacji i niższe koszty zastępstwa. Dodatkowo – pieniądze najpierw trafiają na Wasze konto, potem rozliczacie się z kancelarią.
6. Oprogramowanie antywirusowe G DATA, wraz z modelem biznesowym i wsparciem centrali BOK G DATA.
7. Zakupy grupowe.
8. Obsługa prawna. Bezpłatne konsultacje w kancelarii KLARP. http://www.klarp.pl/
Niższe stawki reprezentacji i bardzo atrakcyjne warunki współpracy ryczałtowej. Ponad dekada doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. Prawie 40% naszych członków współpracuje ryczałtowo z kancelarią KLARP – nikt nie ma zastrzeżeń.
9. Możliwość zakupu samochodów DACIA w niższych cenach.
10. Rozbudowany system monitoringu pojazdów NAVIFLEET – taniej dla członków iNET GROUP.
11. MVNO w oparciu o usługi Metroport (P4). Opłata minimalna tylko 1 zł miesięcznie przez pół roku. Możesz wejść w MVNO bez żadnego ryzyka.

Kliknij w puzel (dla młodzieży: puzla, puzela, puzzel) i dołącz do iNET GROUP

LOGOiNET

%d bloggers like this: