20 000 złotych iNEWS

20 000 złotych iNEWS

Mówiąc ściślej – z lekką górką. Tylko od stycznia publikacje iNEWS przeczytano ponad 20 000 razy! Dlaczego piszemy o tym dzisiaj?

Już w najbliższą sobotę Wasz Cyfrowy Tygodnik dla Operatorów będzie obchodził swoje pierwsze urodziny! Dziękujemy, że jesteście z nami. Dziękujemy wszystkim Operatorom za zaufanie i Wasz czas. przypomnijmy sobie wspólnie publikacje, które cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem w tym roku.

iNEWS

Miejsce 3 – MVNO dla MiŚOT
Już jest! MVNO dla MiŚOT już dostępne w iNET GROUP! Teraz każdy Operator ISP może wzbogacić swoją ofertę o usługi mobilne. Szybka realizacja zamówień, wysoka jakość usług, niskie wartości minimalnych zamówień i wygodna platforma do zarządzania usługami. Kliknij poniżej w zamawiam  aby otrzymać od nas szczegółowe warunki współpracy partnerskiej. . .

czytaj więcej. . .

 

Miejsce 2 – Czas na zakupy – HUAWEI HG8245Q2
Gotowi na wysokiej jakości sprzęt i grupę zakupową? Jeśli przymierzasz się do kupna kolejnych ONT’ków, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją
HG8245Q2 GPON Terminal, 4x GE, 2x VoIP, WiFi (2,4 GHz b/g/n & 5 GHz a/n/ac concurrent). . .

czytaj więcej. . .

 

Miejsce 1 – Szkolenia za 0 zł.
W chwili gdy czytasz ten tekst, rozpoczynamy weryfikację 89 zgłoszonych uczestników. Pozostało jeszcze 11 miejsc na szkolenia w 100% refundowane przez UE.
Zapraszamy do udziału w jedynym i niepowtarzalnym programie szkoleniowym, refundowanym ze środków EU i skierowanym do wszystkich MiŚOT’ów. . .

czytaj więcej. . .
%d bloggers like this: