Jak zarabiać na PROTECTI

Jak zarabiać na PROTECTI

Ostatni raz rozmawialiśmy o PROTECTI MOBILE podczas obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Dzisiaj, najprościej jak tylko się da, o finansach i przygotowanych modelach biznesowych, specjalnie dla MiŚOT’ów.

Dla tych, którzy pierwszy raz mają kontakt z PROTECTI – to narzędzie filtrujące treści w internecie i blokujące dostęp do niepożądanych stron. Teraz dostępne również, a może przede wszystkim, w wersji na urządzenia mobilne z Androidem.

Jak to działa? W oparciu o ruch DNS i obszerną (ponad 100 mln adresów) bazę stron www. Zatroskany o swoje dziecko rodzic wybiera kategorie stron, które jego zdaniem powinny być niedostępne dla nieletniej pociechy. Może zablokować dostęp do sieci w wybranych godzinach lub zablokować wybrane aplikacje.

TUTAJ znajdziesz więcej szczegółów na temat działania PROTECTI. Najważniejsze co musisz wiedzieć – aplikacja deklasuje konkurencję!

protectgraf

Jak na tym zarobisz? Ze względu na specyfikę rynku ISP, producenci aplikacji przewidzieli dwa modele biznesowe. W pierwszym, skierowanym do szkół, Operatorzy dostarczający usługi do placówek oświatowych, otrzymają licencję na sprzedaż PROTECTI z licencją dla edukacji niezależnie od ilości komputerów i hotspotów w szkole. Dla nowoczesnych szkół usługa blokowania stron to wręcz obowiązek a dostarczenie go przez dostawcę internetu to już tylko czysta formalność.

Drugi model biznesowy, dedykowany na znacznie szerszy rynek – Klienta indywidualnego, pozwoli Ci na szybki zarobek, zwiększenie zaufania Klientów i zbudowanie konkurencyjnej oferty. Daj PROTECTI lub Protecti Mobile swoim Klientom na próbę i pozwól im chronić swoje dzieci nie tylko w zasięgu domowego wi-fi ale również na komórce. Po okresie próbnym  zacznij zarabiać i zaproponuj im rozwiązanie mobilne PROTECTI MOBILE na większą ilość urządzeń – i zarabiasz więcej. W Protecti Mobile użytkownik płaci za każde aktywne urządzenie.

A co z reklamą? Dobre pytanie. Co z ulotkami, które można dołączyć do faktur? Co z promocją w mediach społecznościowych? Co z przygotowaniem gruntu w placówkach oświatowych?

Tym zajmie się producent, który będzie skutecznie promował rozwiązania PROTECTI w Twoim zasięgu i wskazywał Twój biznes jako oficjalny kanał dystrybucji.  Skoro najgorsze masz już za sobą. Pozostaje wypełnić poniższy formularz i rozpocząć współpracę. Dostaniesz nawet gotowego landing page’a z Twoimi logotypami.

PRlogo

Poszerz swoją ofertę o najlepsze w Polsce narzędzia filtrujące internet. Wyprzedź konkurencję i zadbaj o bezpieczeństwo i przyszłość swoich Klientów.

%d bloggers like this: