Ubezpieczenia solidne jak dąb

Ubezpieczenia solidne jak dąb

Witajcie polscy przedsiębiorcy, dostawcy sieci, providerzy internetowi, ludzie branży, ceniący sobie jakość usług, relacje, profesjonalizm i bezpieczeństwo biznesowe. Ubezpieczenia w wykonaniu Krzysztofa Maryszczaka powracają na MiŚOT Meeting po latach przerwy. W nowym składzie wraz ze wspólnikiem Łukaszem Janeczkiem i w nowej formie prowadzonej działalności gospodarczej jako multiagencja ubezpieczeń „Drzewo Polis” zawitamy na październikową konferencje przygotowani w wyszukane, sprawdzone, ukierunkowane wprost w przebadane przez nas ryzyko, oferty polis ubezpieczeń dla każdej z firm działających w branży ISP i dla Waszych pracowników.

LogoDrzewo

Ubezpieczenia Waszej branży dzielimy na trzy główne segmenty.

  1. Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów mechanicznych.
  2. Ubezpieczenia grupowe pracowników.
  3. Ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej firmy.

Z naszego biura obsługi klienta w Raciborzu jesteśmy w stanie reprezentować przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi każdego klienta z dowolnego zakątka kraju. Wasze polisy będziecie  od teraz mogli ustalać, konsultować, realizować bez wychodzenia z biura. Pod telefonem zawsze usłyszycie osoby decyzyjne, mające pełny wgląd w Wasze sprawy. Koniec z przebijaniem się przez korporacyjne struktury, wysyłaniem setek pism do dziesiątek działów i wielomiesięcznym oczekiwaniem na konkrety.

Nasza agencja obecnie łączy w sobie doświadczenie i znajomość ubezpieczeń z młodością i głodem sukcesu, działania i kreatywności. Naszymi specjalnościami są negocjacje, budowa, prowadzenie polis ubezpieczeń. Pomagamy w wyborze najlepszych warunków i uzyskaniu najlepszych cen.
Z ubezpieczeniami firm branży telekomunikacyjnej mamy związek od początku przygody zawodowej czyli od 12 lat. Aktualnie świadczymy pośrednictwo ubezpieczeniowe dla kilkudziesięciu Operatorów. Znamy specyfikę prowadzonej przez Was działalności i największe zagrożenia. Wiemy jak dużo pracy kosztuje codziennie prowadzenie firmy, będącej dostawcą sieci i jak duże ryzyko wiąże się codziennie z tym działaniem. Znamy bardzo dobrze możliwości ubezpieczania jakie ma dla Was aktualny rynek ubezpieczeń  i wiemy, że razem możemy lepiej negocjować koszty polis, ustalać lepsze warunki i zabezpieczać więcej przedsiębiorców przed ryzykiem wynikających z wypadków, zdarzeń losowych i działania żywiołów.

Drzewo Polis będzie z Wami w trakcie huraganu, burzy, wypadku, urodzenia się dziecka pracowników, w trakcie podejmowania decyzji biznesowych i w trakcie negocjacji cen ubezpieczeń. Naszym planem jest być stałą częścią branży telekomunikacyjnej w Polce, reprezentowanej przez członków, działaczy i odbiorców iNET GROUP.

Więc na ten i inne tematy już w Październiku na MM 2018-10-22/24 Jachranka oraz w kolejnych felietonach promujących Drzewo Polis – nową, ekspercką jakość ubezpieczeniową w branży telekomunikacyjnej.

%d bloggers like this: