MSO bez sterydów

MSO bez sterydów

Dziękujemy MiŚOT’om, którzy pomagają nam w stworzeniu Mapy Szkoleń dla Operatorów. Liczymy na kolejnych aby zebrać odpowiednią ilość informacji do stworzenia skutecznego narzędzia. O co dokładnie chodzi?

W skrócie: wejdź w poniższy formularz. Wypełnij go skrupulatnie a my przypomnimy Ci kiedy powinieneś odnowić uprawnienia i zorganizujemy szkolenie możliwie blisko Twojej lokalizacji. Mając mapę potrzeb szkoleniowych wszystkich Operatorów możemy przez cały rok zbierać pełne grupy i nie odwoływać szkoleń z powodu małej ilości chętnych.

clickserviceicon

W pełnej wersji: wiele z proponowanych przez nas szkoleń musiało zmienić termin lub było odwoływanych. Z bardzo różnych powodów. Ktoś miał za daleko. Dla kogoś innego było zbyt wcześnie. Ktoś trzeci zgłaszał 6 osób, ale finalnie decydował się na 3. Urlopy, inwestycje, odległości, wróżka Zębużka, organizacja szkoleń zawsze stanowiła solidne wyzwanie. Mimo to iNET GROUP sfinalizował wiele skutecznych inicjatyw szkoleniowych w tym roku.

MSO to baza wiedzy, która posłuży Waszym i naszym interesom. Wszyscy zaoszczędzimy czas i będziemy mogli dorzucić do Waszego zarządzania biznesem kolejny, dobrze ułożony klocek.

%d bloggers like this: