Zmiany w umowach abonenckich

Zmiany w umowach abonenckich

Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze ze zmianami i nowymi regulacjami prawnymi, które modelują Twoje kluczowe relacje z Klientami, przeczytaj ten tekst do końca. Mowa o zmianach w umowach abonenckich.

Zostało niewiele czasu na wprowadzenie wszystkich modyfikacji. Nowe wzorce umów winny być wprowadzone z datą 12 grudnia 2018 r. a informacje o wprowadzanych zmianach należy przekazać abonentom z co najmniej 1 miesięcznym okresem wyprzedzenia przed ich wejściem w życie – zatem najpóźniej do 12 listopada 2018r.

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom i potrzebom, poprosiliśmy kancelarię KLARP – naszego wieloletniego i zaufanego partnera, o przygotowanie dokumentów uwzględniających nowe regulacje. Jednocześnie wskazujemy, że zmiany zostały skonstruowane w sposób dopasowany do wzorców dokumentów dystrybuowanych przez iNET GROUP. W każdym innym przypadku należy je indywidualnie dostosować pod potrzeba i rynkowe realia konkretnego ISP.

W skład pakietu dokumentów wchodzą:
1. Informacja o zmianie wzorców dokumentów umownych.
2. Regulamin świadczenia usług.
3. Umowa abonencka.

Warto wspomnieć również o kompaktowej i przejrzystej formie przygotowanych przez KLARP dokumentów. W celu uzyskania pakietu, skontaktuj się z nami przez FORMULARZ.

%d bloggers like this: