Drzewo możliwości

Drzewo możliwości

Drzewo Polis to ubezpieczenia finansowanie i inwestycje w jednym biurze dla wszystkich klientów.

W tym odcinku iNEWS opowiemy Wam o pomyśle na wspólną polisę. O marzeniu Drzewa Polis, żeby ubezpieczać Was i Waszych pracowników w ramach wspólnej, ogólnopolskiej polisy na życie i zdrowie. Polisy łączącej w sobie świadczenia w razie wielu ewentualności, dla wszystkich ludzi związanych z branżą telekomunikacyjną. To ma sens.

Jakość oferty – w ilości siła – dla kilkuset podmiotów i kilku tysięcy ich pracowników każde towarzystwo ubezpieczeniowe mięknie w negocjacjach. Nam zależy na tym, żeby nasi klienci mieli możliwie jak najlepsze polisy w jak najlepszych cenach. Z kolei właścicielom firm zależy na tym aby ich pracownicy byli ubezpieczeni jak najlepiej. Mieli zapewnione usługi najlepszej jakości, aktualnie możliwej do wynegocjowania. Razem możemy ją uzyskać.

Ogólnopolska, wspólna polisa grupowa dla podmiotów branży telekomunikacyjnej, której projekt powstaje właśnie w TUiR Warta SA, zakłada zapewnienie klientom minimum formalności. Nasze rozwiązanie jest bardzo elastyczne. Polisę może opłacać i prowadzić sam pracownik jak i składka wraz z listą osób może być przesyłana do iNET GROUP raz w miesiącu.  Pojawia się również możliwość wyboru kilku wariantów ubezpieczenia w zależności od indywidualnych potrzeb. Wstęp do polisy będzie wolny od karencji dla podmiotów, których więcej niż jeden pracownik przystąpi do ubezpieczenia. Pracujemy także nad wynegocjowaniem możliwie jak największego wieku wstępu do polisy i wysokich konkretnych świadczeń w cenach odpowiadających wolumenowi przedsięwzięcia.

Realizacja tego bardzo niecodziennego projektu przyniesie Wam spokój i ogromne korzyści. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy. Razem możemy stworzyć dużej jakości usługę dla każdego z Was. Musimy stworzyć listę potencjalnych ubezpieczonych. Zainteresowanych prosimy żeby przygotowali nam, z swojej firmy i przelali lub dostarczyli na konferencje takową listę. Powinna ona zawierać pracowników, właścicieli, podmiotów współpracujących z firmą. Ich imiona, i daty urodzenia oraz nazwę firmy z numerem nip i danymi kontaktowymi.

Dzięki temu będziemy w stanie uzyskać orientacyjną wielkość polisy i rozpoczniemy negocjacje szczegółów oferty z TUiR Warta SA. W kolejnym etapie wyślemy Wam wynegocjowane warunki i rozpoczniemy zapisy.

Przed nami spore  wyzwanie. Aby taka polisa powstała na liście musimy mieć minimum 200 osób. A im nas będzie więcej tym lepsze warunki pojawią się na propozycji polisy.

Zapraszamy do wyzwania!

%d bloggers like this: