Pomagaj na Święta

Pomagaj na Święta

Każdy moment jest dobry, jednak to Święta przypominają nam, że możemy się na chwilę zatrzymać, wyłączyć telefon, przestać biegać i spojrzeć trochę dalej, poza czubek naszych własnych nosów. Wszyscy potrzebujemy jakiejś formy wsparcia i każdy z nas, niezależnie od sytuacji, w której się znajduje, może pomóc potrzebującym.

Działacie na lokalnych rynkach i na pewno, w mniejszym lub większym stopniu, identyfikujecie się ze społecznościami w waszych zasięgach. Zachęcamy wszystkie MiŚOT’y do organizowania lub uczestnictwa charytatywnych akcjach świątecznych.

Zapewne widzieliście już na naszym facebook’u serdeczny gest Teleodpowiedzialnych z Media-Com Sp. z o.o., Radka i Magdy. Podczas MM 2018-10-22/24 Jachranka, Magda Wielgat-Kojdecka wygrała Bieg MiŚOT i nagrodę główną, ufundowaną przez Kancelarię KLARP – konsolę do gier Xbox One S! Jak mówi zainteresowana Wiedziałam, że jak wygram tę nagrodę to chciałabym ją przekazać na cele charytatywne.
Jak powiedziała, tak zrobiła. Wywalczona przez Magdę konsola trafiła do nieuleczalnie chorych dzieci z tyskiego Świetlikowa (Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo). Zespół iNET GROUP dorzucił od siebie zestaw gier Disney/Pixar dla dzieciaków. MiŚOT’owa biegaczka dała nam dobry przykład bezinteresowności i empatii. Teraz my, korzystając z zasięgu iNEWS liczymy, że damy dobry przykład Wam i wspólnie uczynimy te Święta lepszymi dla wielu potrzebujących osób w całym kraju.

* * *


%d bloggers like this: