Chroń zdrowie w abonamencie

Chroń zdrowie w abonamencie

Dokładnie rok temu po raz ostatni podejmowaliśmy temat zdrowia Twoich pracowników na łamach iNEWS. Wtedy też omówiliśmy związane z tym zjawiskiem koszty i negatywny wpływ częstych zachorowań na funkcjonowanie Twojego biznesu. Ponieważ zima znowu zapukała do naszych okien, uznałem, że warto przypomnieć Wam, promowane w iNET GROUP, profilaktyczne podejście to tematu.
Nasz zespół, podobnie jak pracownicy kilkudziesięciu Operatorów w Polsce, korzysta z opieki medycznej Enel-Med. Szybko, profesjonalnie i przede wszystkim zapobiegawczo dbamy o swoje zdrowie.
Duża ilość placówek w Polsce, krótkie terminy wizyt u specjalistów, nowoczesne laboratoria i profesjonalizm lekarzy Enel-Med sprawia, że czujemy się lepiej, zdrowiej i zredukowaliśmy ilość L4 w iNET GROUP o ponad połowę. Do tego brak kolejek, możliwość rezerwacji wizyt i ich archiwizowania w aplikacji mobilnej. Korzyści można by długo wymieniać.

Jak to działa?
iNET GROUP wynegocjował dla Ciebie stawki korporacyjne, dzięki którym oszczędzasz na każdym pakiecie/abonamencie kilkadziesiąt złotych. W praktyce, nawet jeśli zgłaszasz do Enel-Med jednego pracownika, obowiązuje Cię cennik jak dla dużych firm a to oznacza znaczną redukcję kosztów. Wystarczy, że prześlesz nam dane osobowe zgłaszanych pracowników czy członków rodziny i wybierzesz odpowiednie dla nich pakiety medyczne a już od kolejnego miesiąca będziecie cieszyć się profesjonalną i terminową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.
Dołącz do programu zdrowie w abonamencie i zadbaj o siebie i swoich bliskich. Napisz na adrianna.stoklosa@inetgroup.eu by dowiedzieć się więcej i dokonać rejestracji.

%d bloggers like this: