Świeża krew

Świeża krew

Zapewne poznaliście ją podczas ostatnich konferencji MiŚOT Meeting i KIKE. Zawsze pomocna, energiczna, z dużym poczuciem humoru i jeszcze większym profesjonalizmem.

Niektórzy z Was mieli również przyjemność rozmawiać z nią telefonicznie. Reagowała na Wasze problemy i aktywnie wspierała rozwiązania. Adrianna Stokłosa zostaje z nami na dłużej. Po wyjątkowo udanym i rzetelnie przepracowanym okresie próbnym Adrianna dołącza na stałe do zespołu iNET GROUP jako Doradca Klienta Kluczowego.

Prywatnie fanka dobrej lektury i podróży po Europie. Ulubione danie: pizza. Ulubione zwierzę: kot. Ale UWAGA! Ta pozornie łagodna postać ma za sobą pracę w Sądzie Okręgowym w Katowicach i nie da sobie w kaszę dmuchać.

Przez ponad kwartał wspólnej pracy poznaliśmy dobrze mocne strony Adrianny. Szybka, efektywna, w oka mgnieniu przyswaja wiedzę. Z każdym dniem lepiej czuje branżę telekomunikacyjną a ponieważ jest cierpliwa – wytrzyma Wasze telefony 🙂 Tylko grzecznie proszę – Ada to kolejna osoba w zespole z pierścionkiem na palcu.

%d bloggers like this: