Stary, dobry 2018

Stary, dobry 2018

Stary, dobry 2018 rok już za nami. Co nam przyniósł i jak będziemy go wspominać. Sporo zmian w prawie telekomunikacyjnym, wybory i zmiany administracyjne, podwyżki cen paliw, masła, mediów. Jakby tego było mało…RODO. Wydarzyło się też sporo dobrego.

Jak ten rok wyglądał dla Was? My na pewno będziemy mieli co wspominać. Dwie udane konferencje MiŚOT Meeting, współorganizowane razem z EPIX, E-Południe i ICT PROFESSIONAL, które łącznie odwiedziło prawie 1500 uczestników. 50 nowych członków w rodzinie iNET GROUP i skutecznie wprowadzane wdrożenia. Ponad 80 000 przejechanych kilometrów w drodze na ponad 200 spotkań z Operatorami i dostawcami. Zacieśnienie współpracy z partnerami oraz pozostałymi animatorami branży zaowocowało szeregiem udanych realizacji i wzmocnieniem wsparcia dla MiŚOTów.

Ten rok był dla nas bardzo udany. Powiększyliśmy biuro i zespół, co pozwoliło nam zrealizować więcej projektów dla większej liczby Operatorów. I co najważniejsze, rozpoczęliśmy tworzenie nowej marki i przełomowego wdrożenia HORYZONT.PRO, które skierowało nas w stronę nowego, biznesowego spojrzenia na branżę ISP w Polsce.

Co przyniesie kolejny, 2019 rok?
Nasza strategia zakłada stały rozwój nie tylko w działaniach na rzecz środowiska, ale także w kompleksowych realizacjach dla MiŚOTów. Dotychczasowa oferta iNET GROUP spełniała część potrzeb operatorskich. Jednak pełne wykorzystanie potencjału naszego zespołu pokażemy własnie w 2019 roku. Przygotujcie się na nowy rozdział w historii branży. Szczęśliwego Nowego Roku!

%d bloggers like this: