Nowy Rok – Nowy Ja

Nowy Rok – Nowy Ja

To nie hasło reklamowe szamponu dla mężczyzn czy nowy tytuł podręcznika do auto-motywacji. Nowy Rok – Nowy Ja to zdanie, które większość z nas, w takiej czy innej formie, powtarza sobie co roku. Te cztery słowa definiują naszą chęć zmiany, poprawy, wytrwania w postanowieniach i, wreszcie, systematycznego działania.

Wspierając Twoje dążenia do lepszej organizacji pracy, wprowadziliśmy szereg usprawnień w działaniu naszego biura i stworzyliśmy nowe modele biznesowe dla większości realizowanych projektów. Stawiamy na Twój rozwój i rozwój Twojej firmy. Dlatego tak mocny nacisk kładziemy na szkolenia, ich planową realizację i usprawnioną logistykę. W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia 1kV, wysokościowe, sprzedażowe, z zarządzania, oraz szereg szkoleń z pozostałych obszarów wiedzy miękkiej.

Śledź naszą zakładkę z harmonogramem szkoleń i zaplanuj z nami rozwój swoich kompetencji.


A co nowego dzisiaj?

W dzisiejszym wydaniu kilka słów od Moniki Kosińskiej z deseven  i zaproszenie na wyjątkowe szkolenia.

„Gpony gponami, światłowody światłowodami, ale jak nie będziemy mądrze sprzedawać, to jedynie będziemy generować sobie koszty, a nie wysycać rynek. W dobie coraz tańszego internetu każda złotówka zaoszczędzona na abonamencie jest na wagę złota. To może by tak… sprzedawać drożej? Przedłużać drożej? Nie schodzić z cen? Żonglować argumentami sprzedażowymi, by dopasować ofertę do potrzeb klienta, broniąc jednocześnie ceny? A może dodatkowo chcecie, by Wasi pracownicy wrócili pełni energii do pracy? Jeśli tak, to mamy dla Was sprawdzone szkolenie, które standardowo jest w cenie 2490 zł, a my je mamy dla Was ze specjalnym rabatem dla MiŚOT!

Łapcie więc tę okazję, bo teraz za 3-dniowe szkolenie zapłacicie: – za pierwszą osobę: 1490 zł netto / 3 dni – za drugą osobę z tej samej firmy: 990 zł netto / 3 dni – za trzecią osobę z tej samej firmy: 0 zł / 3 dni (!)
Gdzie takie szkolenie? Są dwa terminy i dwa miejsca:
Przykona, k/Uniejowa, woj. wielkopolskie w terminie 4-6 lutego 2019
Czechowice-Dziedzice, k/ Bielska-Białej, woj. śląskie w terminie 25-27 lutego 2019
Na każdym z terminów: limit 15 miejsc (!); na każdy z terminów możliwe jest również dofinansowanie do 80% z BUR lub do 100% z KFS. Przy rezerwacji miejsc pamiętajcie, by powołać się na iNET – wtedy otrzymacie specjalny rabat.
Jeśli chcecie, żebyśmy do Was przyjechali z takim szkoleniem – piszcie na biuro@deseven.pl.


I propozycja szkoleniowa numer dwa.
Wiemy, jak ważne są dla Was kompetencje techniczne. Dlatego w całej Polsce organizujemy dla Was szkolenia z Mikrotika, które prowadzi jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju – Bartosz Mazurczyk. Szkolenie MTCNA+MTCRE w pakiecie z warsztatem 5-dniowym, dwoma egzaminami (MTCNA oraz MTCRE) mamy dla Was z dofinansowaniem do 80% lub rabatem 10% na hasło „iNET”:
– Kielce 4-8 lutego
– Czechowice-Dziedzice 25 lutego – 1 marca

Szczegóły na http://www.deseven.pl/misot

Jeśli chcecie, żebyśmy do Was przyjechali z Mikrotikiem – piszcie oczywiście na biuro@deseven.pl.”

Zapraszamy na szkolenia. Więcej propozycji i zakresów szkoleniowych znajdziesz w kolejnych wydaniach iNEWS.

%d bloggers like this: