Jak „wejść” do szkół

Jak „wejść” do szkół

Tak to już często bywa, że jak opuszczamy pewne miejsca to potem za wszelką cenę próbujemy do nich wrócić. Rzecz ma się podobnie w wypadku szkół. Dostarczanie usług placówkom oświatowym często okazuje się być stabilnym i bezpiecznym biznesem. Owszem, na przeszkodzie może stanąć odległa lokalizacja szkoły od infrastruktury, nieprzychylna dyrekcja, konkurencja, administracja… wiele może się wydarzyć. Jednak najczęściej to brak pomysłu na „wejście” czy nasza bierna postawa, powodują, że nie angażujemy się we współpracę ze szkołami. Jakby nie patrzeć, w Polsce mamy ponad 15 000 placówek edukacyjnych i niespełna 3 000 operatorów (aktywnie dostarczających usługi operatorskie). To daje 3 szkoły na operatora. W ilu szkołach wprowadziłeś swoje usługi?

Przetargi, projekty, OSE, dróg jest wiele. Jedne bardziej skuteczne od drugich. Inne mniej. A tutaj, jak przy pracy z Klientem B2B potrzebny jest dobry wytrych. W tym wypadku stawiam na Protecti EDU – oprogramowanie, działające w chmurze, które monitoruje treści przeglądane w internecie. Protecti zapewnia bezpieczeństwo w szczególności najmłodszym użytkownikom sieci, co z kolei jest podstawowym argumentem w sprzedaży usług dla szkół. Dyrekcja każdej szkoły odpowiada za swoich podopiecznych przed państwem, opinią publiczną i rodzicami. A obecne regulacje prawne wręcz wymuszają na szkołach posiadanie takiego zabezpieczenia jak Protecti. Chyba dalej nie muszę tłumaczyć?

Czas na 4 minuty, które przekonają Cię do włączenia Protecti do swojej oferty. Przygotuj kubek gorącej kawy i zapoznaj się z możliwościami i obsługą tego bezkonkurencyjnego rozwiązania.

Masz pytania? Skontaktuj się ze swoim opiekunem Protecti
Małgorzata Martyniuk, tel. 694 462 726,    mail. malgorzata.martyniuk@protecti.pl

%d bloggers like this: