Zwycięzcy HORYZONT.PRO

Zwycięzcy HORYZONT.PRO

W ostatnim dniu stycznia przyszedł czas na wyłonienie laureatów ubiegłorocznego konkursu HORYZONT.PRO. Dróg do udziału było wiele. Jeśli uczestniczyliście w jesiennym MiŚOT Meeting w Jachrance lub w ostatniej KIKE w Kielcach, to mieliście okazję rozpocząć swoją przygodę z programem poprzez wypełnienie Karty HORYZONT.PRO. Taką samą kartę otrzymali czytelnicy iNEWS. Dziękujemy wszystkim za szczere odpowiedzi i zaufanie.

Chociaż nadesłanych Kart było wiele, to mało kto pamiętał o naszej obietnicy, którą złożyliśmy w Jachrance i w Kielcach. Zadeklarowaliśmy, że iNET GROUP zrealizuje pełny program HORYZONT.PRO u jednego z Operatorów bezpłatnie. Dzisiaj rozszerzamy naszą obietnicę i nagradzamy nie jednego a dwóch MiŚOTów!

Pierwszym zwycięzcą zostaje NetON z Nysy!

neton_logo_cyfrowe_slogan_kolor_granat

Naturalnym dla nas było wyłonienie drugiego zwycięzcy spoza grona członków iNET GROUP. Zwycięzcy z południowo-wschodniej Polski, który na razie postanowił pozostać anonimowy, ale na pewno o nim usłyszycie podczas realizacji HORYZONT.PRO. Startujemy w drugiej połowie lutego. Gratulujemy wygranym!


Harmonogram działań programu przewiduje wielomiesięczne działania specjalistów z różnych obszarów biznesu. Chcesz sprawdzić co HORYZONT.PRO może zrobić dla Ciebie?

guzik ankiety


 

%d bloggers like this: