Bieg MiŚOT wiosna 2019

Bieg MiŚOT wiosna 2019

Big342

Do konferencji pozostało już tylko kilka tygodni. Kto odstawi budynie, paróweczki, smalec, chipsy i wskoczy w dres i piankowe buty, ten jeszcze ma szansę na solidną rywalizację podczas wiosennego Biegu MiŚOT w Wiśle. Niech Was nie zwiedzie MiŚ w tytule eventu. Rywalizacja będzie bez dwóch zdań hardcorowa. Poprzednia edycja zebrała nadspodziewanie liczne grono uczestników. Krążą słuchy, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji.

Zmagania MiŚOTów są współorganizowane z Kancelarią KLARP, która życzy startującym niewyczerpanych pokładów energii, siły i niezłomnej woli w sportowej rywalizacji.KLARP-symbol-skrot-CMYK-czarny.jpg

Zmotywowanych i pełnych ducha rywalizacji, jak i tych, którzy chcą zwyczajnie zaczerpnąć rześkiego powietrza podczas porannego biegu, zapraszamy na linię startu 15 maja. Przygotowana trasa z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających biegaczy. A nagrody? Jak zawsze pierwsza klasa!

CLICK.jpg

Zapisy na Bieg MiŚOT wiosna 2019 już otwarte. Nie zwlekaj, szykuj buty, szykuj formę i startuj w rywalizacji o najszybszego biegacza/biegaczkę wśród Operatorów.

bieg.png

Garmin


%d bloggers like this: