Byliśmy… Akademia FCA

Byliśmy… Akademia FCA

Big340

28 marca ruszyła kolejna Akademia Światłowodowa, tym razem pod patronatem iNET GROUP. Wraz z naszą małą kamerą miałem okazję odwiedzić siedzibę spółki w Niepołomicach i poznać bliżej metody wsparcia biznesowego i możliwości produktowe firmy. Zapraszam na krótkie spotkanie video z Katarzyną Władyczyn – Kierownikiem Działu Marketingu i Promocji w FCA Sp. z o.o.

„Mam nadzieję, że patrząc na technologiczną część warsztatów, będziecie mieć świadomość z jaką ofertą macie do czynienia i w jakich obszarach możemy Was wspierać. FCA to nie tylko dostawca systemów. Warto zwrócić uwagę na to, że mamy własną produkcję, kontrolę jakości i laboratorium. Dostawa systemu jest tylko częścią całego procesu.

Dodatkowo oferujemy Wam obsługę logistyczną. Posiadamy własne magazyny wysokiego składowania. Wspieramy Was w consultingu, w szkoleniach i obsłudze po-sprzedażowej. Dajemy Wam kompleksową usługę, co przekłada się na bezpieczeństwo i pewność realizacji Waszych inwestycji.

Wspierając Wasz rozwój stajemy w pozycji silnego i wiarygodnego partnera. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć przyszłość tej branży.”

~ Katarzyna Władyczyn FCA Sp. z o.o.

Kolejne warsztaty spod znaku Akademii Światłowodowej już 7 maja w Warszawie. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Ilość miejsc ograniczona, zatem, tradycyjnie, o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

rejFCA.png


 

%d bloggers like this: