Dołącz do iNET GROUP

Dołącz do iNET GROUP

Big346

O nowościach w naszej grupie mieliście okazję przeczytać w poprzednim wydaniu iNEWS. To 3 z ponad 10 usług, które oferujemy członkom iNET GROUP. Ok, ale czym tak naprawdę jest członkostwo w naszej grupie? Co kompleksowo daje Wam przynależność do iNET GROUP? Jakie korzyści otrzymują operatorzy, którzy decydują się na taką współpracę?

Każdy właściciel operatorskiego biznesu, z którym miałem okazję rozmawiać, poznał pełna listę oferowanych rozwiązań. Wielu z nich zatrzymało się na chwilę, by sprawdzić i policzyć ile tak naprawdę mogą zyskać dzięki naszej grupie. I to jest cała kwintesencja wyboru. Dołączasz do iNET GROUP gdy jest to dla Ciebie opłacalne a nie dla samego faktu bycia w grupie. Decydujesz się na współpracę ponieważ jesteś świadomy mechanizmów działających w Twoim biznesie, znasz uwarunkowania rynku, podstawy ekonomii i zwyczajnie, jak każdy, lubisz płacić mniej za usługi. Właśnie takich operatorów integrujemy w ramach naszych działań. Wśród naszych wdrożeń znajdziecie obsługę prawną, ubezpieczenia, windykację, faktoring, marketing, ochronę danych i wiele innych. Nasza grupa to także nowatorski program HORYZONT.PRO, korygujący zarządzanie w przedsiębiorstwach. Część działań jest dostępna dla członków w ramach składki. Pozostałe są tańsze od oferty proponowanej dla reszty rynku.

Złota dewiza, którą kieruje się nasz zespół brzmi „To musi się Wam opłacać„. Zapraszamy do grupy wszystkich Operatorów, którzy chcą realnie wpływać na swój biznes poprzez zwiększanie atrakcyjności swojej oferty, generowanie oszczędności i bezpieczeństwo finansowe własnego kapitału. Poniżej znajdziecie listę obecnie dostępnych realizacji w ramach grupy. Zaznaczcie interesujące Was obszary a nasze biuro zadzwoni do Was i opowie więcej na temat możliwości współpracy.

more.png


CZYTAJ TAKŻE
TAŃSZA TRANSMISJA
ZAPISY NA WARSZTATY

%d bloggers like this: