Nowości iNET GROUP

Nowości iNET GROUP

Big339

O stałych korzyściach, które otrzymują członkowie iNET GROUP wspominaliśmy już wielokrotnie. Nie omieszkam do nich wrócić w kolejnych wydania iNEWS. Dzisiaj skupmy się na tym, co nowego przygotowaliśmy dla Operatorów w drugim kwartale 2019.

Aktualności.
NEWS
Program HORYZONT.PRO rozpoczął prace wdrożeniowe u dwóch Operatorów. Po wstępnych audytach skupiliśmy się na reorganizacji struktur przedsiębiorstw, właściwych podziałach obowiązków i wstępach do nowych strategii sprzedażowych. Dziękujemy za okazane zaufanie. Efekty prowadzonych wdrożeń zostaną zaprezentowane podczas jednej z naszych prelekcji na MiŚOT Meeting 2019-05-13/15.
NEWS W pierwszym kwartale 2019 do iNET GROUP dołączyło 13 Operatorów.


Sprawdź swojego Klienta zanim rozpoczniesz z nim współpracę. Dzięki kooperacji KIDT i iNET GROUP sprawdzaj i pobieraj informacje na temat konsumentów. Weryfikuj firmy, z których usług zamierzasz skorzystać. Sprawdzaj kto pytał o Twoją firmę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Skorzystaj z atrakcyjnych cen usługi KIDT, przygotowanych dla Operatorów.kidt.png


Kupuj taniej ponad 90 000 produktów, dostępnych w dystrybucji AB SA, w tym w ofercie sieci marketów ALSEN. Jak zawsze, zadbaliśmy o specjalne warunki dla członków iNET GROUP. Szczegóły oferty i dedykowany dostęp do platformy zakupowej już wkrótce.


Elektroniczny podpis, który umożliwi Ci błyskawiczne i zdalne podpisywanie umów z Klientami. Również przez internet. Nieźle? Dzięki współpracy ze specjalistami teamu AUTENTI wprowadzimy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania do Twojego biznesu. Premiera oferty podczas MiŚOT Meeting 2019-05-13/15 Wisła.


Korzystaj z potęgi mediów społecznościowych. Dołącz do programu iBOOK, wyznaczającego nowe standardy w komunikacji z Klientem. Profesjonalne grafiki, ogólnopolskie akcje reklamowe i współpraca z lokalnym biznesem w Twoim zasięgu. Dorzućmy do tego pliki produkcyjne do tradycyjnych materiałów reklamowych i otrzymamy kompletne działania, promujące Twoją sieć. Zainteresowany?
Zapytaj o ofertę.

kidt.png


Nasz zespół rośnie. Kilka miesięcy temu mieliście okazję poznać Adriannę, która dołączyła do zespołu projektowego i biura obsługi iNET GROUP. Dzisiaj przedstawiamy Marcina Beczek, nowy i cenny nabytek iNET GROUP, który w pierwszej kolejności przejął pod swoje skrzydła dział szkoleń oraz rozpoczął prace nad zintegrowaną bazą wiedzy. Marcinie! Witamy w rodzinie!

Marcin

Marcin Beczek
tel. +48 574 000 156 mail. marcin.beczek@inetgroup.eu


%d bloggers like this: