Płynie Wisła Płynie

Płynie Wisła Płynie

BlogBIGxs.png

Chociaż przygotowania do każdej konferencji trwają wiele miesięcy, to zawsze fascynuje mnie tzw. ostatnia prosta…, która w niczym nie przypomina prostej. Wierzcie nam, organizacja konferencji to nie przelewki. Są momenty chwały i chwile, które człowiek chciałby wymazać z pamięci. Ale wspólnym wysiłkiem organizatorów zawsze stajemy na wysokości zadania. W tym roku mamy dla Was kilka wyjątkowych wydarzeń oraz szczególne grono prelegentów. Jeśli nie usunęliście aplikacji eventory ze swoich telefonów, możecie już teraz odszukać w niej nadchodzącą konferencję i zapoznać się z agendą MiŚOT Meeting 2019-05-13/15 Wisła. Zapraszamy na stronę wydarzenia, na której znajdziesz sylwetki prelegentów, harmonogram wystąpień i warsztatów. Nasza agenda wciąż powiększa się o nowe nazwiska i atrakcje, dlatego śledźcie uważnie postępujące prace w eventory.

Pobierz eventory i bądź na bieżąco z harmonogramem wystąpień, paneli dyskusyjnych i atrakcji. Śledź na bieżąco zmiany i edytuj przypomnienia dla najbardziej interesujących Cię punktów programu.

ROZRYWKA MiŚOTów
Ponieważ konferencyjnych atrakcji przybywa z każdym dniem, podsumujmy listę. Poniedziałek to B4Party, przejazd STARem 200, wojskowa grochówka i koszarowa impreza w Chacie Grillowej. 14 maja (wtorek) rusza 3S Strefa Atrakcji, w której znajdziecie profesjonalne kasyno i zacną whisky, czyli doskonałe i ciche miejsce do rozmów o biznesie. Wtorek to również kulminacja konferencji i niezawodne XBEST PARTY, czyli najlepsze towarzystwo w branży, animacje, pokazy taneczne i sporo nagród. A wszystko przy akompaniamencie muzyki zaserwowanej przez DJ’a, którego na pewno pamiętacie z Jachranki. Tych, którzy pomimo imprezowego ducha, złapią swoją formę, zapraszamy w środowy poranek na Bieg MiŚOT. Czekają na Was fantastyczne nagrody!

Garmin

Do zobaczenia w Wiśle!

 

CZYTAJ TAKŻE
BIEG MIŚOT
CEL! PAL!

%d bloggers like this: