Gdy opadnie kurz…

Gdy opadnie kurz…

Big363

Od połowy ubiegłego roku żyję na walizkach. Ok, znam kilku podróżników, którzy co tydzień są na innym lotnisku świata. To jeszcze nie mój poziom, ale już zdarza mi się zapomnieć o rozpakowaniu torby po przyjedzie ponieważ za kilka dni czeka mnie kolejny wyjazd. Duże wydarzenia branżowe przeplatają te mniejsze. Do tego dochodzi odwiedzanie Operatorów w całej Polsce, co daje mi świetną perspektywę na branżę i jest zdecydowanie najlepszą częścią mojej pracy. Ale dzisiaj weźmy wspólnie głęboki oddech po najlepszym biznesowym wydarzeniu (jak do tej pory) telekomunikacyjnym w 2019.

Hotel STOK**** w Wiśle to nie przelewki. Potężny obiekt, w pięknej i dostępnej lokalizacji oferujący wiele atrakcji, niezłą kuchnię i … ból kolan dla mniej wprawionych spacerowiczów. Na szczęście majowy event nie był naszym pierwszym rodeo w tym wyjątkowym miejscu. Wyposażeni w nowe, lepsze narzędzia, większą kadrę i doświadczenia poprzednich imprez, ruszyliśmy przed siebie w wojskowym rynsztunku. Motyw przewodni wydarzenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Wojsko, broń i ciepła grochówka w zimny, deszczowy dzień, zawsze budzą dużo emocji. Zróbmy jednak krok w tył i zacznijmy od początku.

PONIEDZIAŁEK 13 maja 2019
Opracowana w ubiegłym roku formuła warsztatowa to już standard podczas naszych spotkań. Pełna frekwencja, konkretne rozwiązania i praktyczna wiedza. Dla tych powodów wielu z Was przyjechało do Hotelu STOK już w poniedziałkowe przedpołudnie. Kolejni dołączyli chcąc zaznać więcej adrenaliny podczas rozgrywek Paintballowych Wieczorem było nas już łącznie 400 uczestników, ale to nie zdziwiło chyba nikogo z obecnych. Dlaczego? Z ręką na sercu a drugą na kaburze stanowczo stwierdzam – to było najlepsze BeforeParty na jakim byłem. Jedzenie, towarzystwo, zabawy przygotowane przez naszych znajomych z Hevent. 10 na 10 punktów w skali konferencyjnych rozgrzewaczy.

WTOREK 14 maja 2019
Prawie 300 kolejnych uczestników dołączyło do nas we wtorek. W dzień, który od samego rana rozpoczęliśmy mocnym otwarciem konferencji i nieprzerwanie wypełnialiśmy spotkaniami z ekspertami i prelekcjami. Symultanicznie, przez cały dzień, na trzech salach konferencyjnych. Wraz z Grzegorzem Szeligą przeprowadziliśmy dla Was spotkanie oko w oko z Zasadami Walki a wspólnie z naszym zespołem przyjmowaliśmy Was na stoisku iNET GROUP oraz w sali dedykowanej dla platformy OVIGO (Dawid Szwugier). Dla niektórych nowa telewizja, którą realizujemy przy współpracy ze Modern TV, była pewnym zaskoczeniem. Jednak Ci, którzy nas dobrze znają, wiedzą, że działamy skutecznie i szybko. Nowe funkcjonalności, elastyczność i zaproponowany model biznesowy spotkały się z dużym zainteresowaniem Operatorów.4.png
Kilkadziesiąt zdjęć później i kilkaset strzałów na wirtualnej strzelnicy VECTOR SOLUTIONS dalej, przyszedł czas na finał dnia i doskonałe XbestParty. W tym roku uświetnione obecnością pięknego i utalentowanego zespołu profesjonalnych „entertainerek” Hevent. Gry, rywalizacje, blackJack, Poker, śpiewy, tańce, dobre jedzenie i coś na trawienie. Najbardziej wytrwali…wytrwali. Mnie również udało się przetrwać moc atrakcji i wesprzeć organizację porannego biegu, ale tutaj musimy przenieść się do…

ŚRODA 15 maja 2019
O 08:00 śmiałkowie stawili się licznie na linii startu tradycyjnego już biegu. Dobra rozgrzewka pod czujnym okiem Rafał Zimnik i kilka kilometrów w małym deszczu zaostrzyły apetyty startujących. A po śniadaniu, ciąg dalszy prelekcji, wykładów i spotkań z partnerami. Ilość wydarzeń, uczestników i zaproszonych ekspertów jest zbyt obszerna, abym mógł zamknąć to wszystko w krótkiej liście. Jedno jest pewne – wyciągamy wnioski i współtworzymy dla Was bardzo wyjątkowe wydarzenia branżowe, które łączą ze sobą biznes, rozrywkę i relaks.

Wiosenna konferencja była dla nas wyjątkowym doświadczeniem. Dzięki Wam poszerzyliśmy swoje horyzonty i naszą wiedzę na temat branży i Waszych lokalnych rynków. Dziękujemy Partnerom i sponsorom za zaufanie, które po raz kolejny okazaliście nam przy organizacji konferencji. Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie. Bez Was nic by się nie wydarzyło. Dziękujemy zaproszonym prelegentom, którzy swoją obecnością i wiedzą wzbogacili czas spędzony w Wiśle. Do zobaczenia na kolejnych konferencjach.

%d bloggers like this: