FIberPower TELKO 2019

FIberPower TELKO 2019

Big367

Rok 2019 od swojego początku obfituje w wydarzenia branżowe, z których każde cieszy się coraz bardziej rosnącą popularnością. Już za 4 dni, w najbliższy poniedziałek będziecie mieli okazję uczestniczyć w 3 edycji konferencji FiberPower. Tym razem wydarzenie skierowane jest do sektora telekomunikacyjnego. Tegoroczna edycja poruszy wiele ważnych tematów dotyczącej bieżących trendów rynkowych, takich jak bezpieczeństwo sieci, technologię 5G czy problematykę DC. Zaproszone grono ekspertów omówi tematy, budzące największe zainteresowanie Operatorów i odpowiedzą na pytania, które często pojawiają się wśród przedstawicieli firm, posiadających własną infrastrukturę telekomunikacyjną.

3 intensywne dni konferencyjne pozwolą zarówno na wnikliwe i zaangażowane wysłuchanie specjalistów jak i na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. W tym roku zapraszamy Was do Hotel Robert’s Port, miejsca wręcz stworzonego do spotkań biznesowych. Czterogwiazdkowy obiekt, położony w spokojnej okolicy nad mazurskim jeziorem Tałty w miejscowości Stare Sady, 5 km od Mikołajek, otacza malowniczy krajobraz, dzika przyroda i tafle mazurskich jezior. Przyjedź i zobacz jak rozwój nowoczesnych technologii łączymy z biznesem i wypoczynkiem. A może wieczorny rejs statkiem?

Chcesz wiedzieć więcej?

fca2019


 

Dla tych, którzy nie wybierają się na Mazury, krótkie przypomnienie – już 30 maja
widzimy się na BEZPŁATNYCH warsztatach FCA, dedykowanych dla WŁAŚCICIELI firm. Spotkacie tam również Grzegorza Szeligę i Marcina Sławka z iNET GROUP. Zapraszamy w dniu 2019-05-30 do Jabłonnej. Zostało 9 miejsc.

warsztaty


 

%d bloggers like this: