Big372MiŚOT Meeting w Wiśle już za nami! Trzy dni intensywnych spotkań, interesujących rozmów i ciekawych prezentacji minęły w oka mgnieniu. Dla FCA spotkanie MiŚOT-ów to również doskonała okazja do zebrania feedbacku na temat nowych produktów, które mają dopiero trafić do stałej oferty.

Na ostatnim meetingu, FCA zaprezentowało kilka nowych rozwiązań, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Na naszym stoisku swoją premierę miała między innymi nasłupowa skrzynka abonencka FA-MP5, przeznaczona do zabezpieczenia połączeń spawanych oraz połączeń rozłącznych na kablach liniowych i abonenckich. Urządzenie to wykonane jest z trwałego materiału PC+ABS i posiada 1 wejście owalne, 2 liniowe oraz 24 wejścia abonenckie. Uwagę osób odwiedzających nasze stoisko zwrócił również samonośny kabel ADSS o konstrukcji płaskiej, wykonany z dwóch prętów FRP oraz centralnie umieszczonej pomiędzy tymi prętami tuby światłowodowej wypełnionej żelem. Dzięki konstrukcji płaskiej istnieje możliwość gięcia kabla tylko w dwóch płaszczyznach co uniemożliwia zaplątanie kabla. Wiele pytań dotyczyło również naszej skrzynki abonenckiej FTTH-BOX-OUT-2F. Urządzenie posiada pojemność do 2 spawów termicznych i wyposażone zostało w 2 adaptery SC simplex, 1 wejście liniowe, 2 wejścia na kable abonenckie, jest zamykana na kluczyk, oraz posiada dwa otwory w tylnej ściance co umożliwia wprowadzenie kabla bezpośrednio w mur. Klasa IP65 pozwala na zamontowanie skrzynki zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Parametry prezentowanych produktów:


 

Skrzynka dystrybucyjna FA-MP5.JPG

Skrzynka dystrybucyjna FA-MP5

maksymalna liczba spawów termicznych 96
maksymalna liczba pół komutacji 24

SC SX

liczba wejść kablowych owalny

1szt.liniowy 2szt.

abonencki

24szt.

stopień szczelności IP65
wymiary [szer. x wys. x głęb.][mm] 212 × 353 × 106
waga [g] 1500
materiał PC + ABS

Samonośny kabel ADSS

FA-LOFC-F-2D-12J 12 / 24
wymiary kabla [mm] 9,6 x 4,6
typ włókna SM  G.652D lub G.657A1
max. dł. przęsła [m] 50
średnica tuby [mm] 3
element wytrzymałościowy 2 x pręt FRP
typ powłoki RHDPE
grubość powłoki [mm] 0,80
waga kabla [kg/km] 68
max siła ciągnienia [N]
dynamiczna 1700
statyczna 600
wytrzymałość na zgniatanie [N/10cm] 2000
minimalny promień gięcia [mm]
tymczasowy 100
ciągły 200
zakres temperatur pracy [°C] -40 do +70
zakres temperatur instalacji [°C] -30 do +70
zakres temperatur przechowywania [°C] -40 do +70

Skrzynka abonencka FTTH-BOX

Skrzynka abonencka FTTH-BOX
maksymalna liczba spawów termicznych 2
maksymalna liczba pół komutacji 2 SC SX
liczba wejść kablowych liniowy 1szt.
abonencki 2szt.
stopień szczelności IP65
wymiary [szer. x wys. x głęb.][mm] 150 × 120 × 37
waga [g] 225
materiał ABS

123456

Rozmowy przeprowadzone przez naszych inżynierów podczas MiŚOT Meeting pozwoliły na skonfrontowanie naszych prototypów z potrzebami rynku ISP. Ogromnie cieszy nas entuzjastyczne przyjęcie prezentowanych na stoisku FCA produktów. MiŚOT-y jak zwykle nie zawiedli! Wszelkie sugestie dotyczące materiałów, użyteczności, jak i samej konstrukcji produktów będą przez nas weryfikowane i wprowadzane w kolejnych projektach. Na dowód tego, że Wasze opinie bierzemy sobie do serca mały bonus: nasze kamizelki „Jestem Kierownikiem” już na kolejnym spotkaniu będziemy rozdawać w formie gadżetów. Stay Tuned!

misot3.jpg