Big408

Chociaż to wydawało się niemożliwe, w prezencie dla Małych i Średnich ISP, przygotowaliśmy najniższą cenę w historii konferencji telekomunikacyjnych skali makro – 299zł! Jednak, jak wszystko co dobre, tak i nasza promocja szybko się kończy. Na rejestrację w najniższej cenie w dziejach zostało już tylko 10 dni! 18 sierpnia, o północy system rejestrowy przejdzie na drugi próg cenowy, zmieniając tym samym stawkę wejściówki dla ISP na 499 zł a dla uczestników standardowych na 999 zł. Nie może Cię zabraknąć w Zakopanem. My zadbaliśmy o to, aby Tobie nie zabrakło prelekcji, warsztatów i wykładów, rozrywki, biznesu i relaksu.

Już pierwszego dnia (28 października) FIBRAIN Tech Summit 2019, czyli okazja aby poznać nowoczesne technologie dostępu światłowodowego zarówno od strony biznesowej jak i technicznej. Podczas prelekcji zostaną poruszone tematy:
– związane z monetyzacją sieci FTTH oraz zwiększeniem przychodów operatorów w dziedzinie kompetencji, które już posiadają,
– podpowiemy jak przygotować się i kiedy powinniśmy wdrażać rozwiązanie XGS/NG-PON,
– jak kupować otwarte rozwiązania GPON/XGS-PON
– obalimy mity związane z interoperacyjnością w sieciach GPON oraz XGS-PON,
– podzielimy się doświadczeniami z migracji rozwiązań GPON pomiędzy dostawcami bez – przerwy usług dla 2 tysięcy abonentów,
– automatyzacji i rodzajów provisionigu w dostępie
– poruszymy tematy cyberbezpieczeństwa w dostępie
Dzień zakończy wieczorne BeforeParty, pod patronatem naszego złotego partner FIBRAIN Sp. z o.o.

Wtorek (29 października) rozpoczniemy hucznym, góralskim otwarciem i zaprosimy Was na cykl prelekcji i wykładów oraz atrakcje, przygotowane zarówno przez team iNET GROUP jak i Partnerów wydarzenia. Przed Waszym forum zobaczycie min.:
Michała Latuszewskiego (kancelaria KLARP),
Dawida Szwugiera (OVIGO),
Błażeja Wawrzyniaka (kancelaria KLARP),
Andrzeja Kuchlewskiego (kancelaria KLARP),
Grzegorza Szeligę (iNET GROUP),
Piotra Pytla (Twoi Eksperci),
Artura Salwacha (VECTOR SOLUTIONS),
Adriana Olkisa (Epulegal),
Łukasza Zjawińskiego (TechMINE),
Marcina Sławka (iNET GROUP),
Rafała Zimnika (Trener Personalny),
i wielu innych. Łącznie ponad 30 prelegentów, których wiedza i doświadczenie pozwolą nam lepiej wejść w kolejny, owocny dla branży, 2020 rok. Aktywna formuła paneli dyskusyjnych, których jakość zapewni zespół TechMine, pozwoli Wam na wymianę doświadczeń i integrację poglądów. Dla spragnionych rozrywki, góralskie brzmienia na przystawkę i klasyka rock’n’rolla na danie główne. Do tego duża dawka ostrego humoru na stojąco, podczas standUpu, liczne konkursy z wartościowymi nagrodami i obowiązkowe zmagania dla tych ze sportowym zacięciem. Sympatyzując z przyrodą i wyjątkowością górskiego klimatu, tegoroczny iNET Meeting przeprowadzimy w klimacie ECO. Co oznacza zero plastiku, foliowych toreb i 100% przetworzonych materiałów, wykorzystanych w marketingu bezpośrednim podczas wydarzenia.

buttonr


kof banner

Czytaj także:
KASPROWY TANIEJ DLA UCZESTNIKÓW
WYWIAD – MICHAŁ LATUSZEWSKI