Firstcom Europe dla biznesu

Firstcom Europe dla biznesu

Big431

Współpraca z Klientami biznesowymi to nie lada wyzwanie dla Operatorów. To również przewidywalne i trwałe przychody, pozwalające na stabilizację finansów firmy. W wachlarzu usług, które oferujecie w relacji B2B znaleźć można min. internet, VOiPa, monitoring wizyjny, fotowoltaikę, systemy alarmowe, prace na wysokościach, wynajem sprzętu i maszyn. Lista jest długa. Każda z usług wymaga innego zaangażowania czasu i środków. Dlatego właśnie centrale telefonicznie w chmurze od lat tak mocno zyskują na popularności. Są proste w implementacji, nie wymagają inwestycji i są idealnym produktem dla Klienta biznesowego.

Jednym z oferowanych przez iNET GROUP rozwiązań partnerskich jest współpraca z pan-europejskim operatorem Firstcom Europe i ich usługa Universe. Jak zawsze, zwróciliśmy szczególną uwagę na preferencyjne dla Operatorów modele biznesowe: Partner, w którym Firstcom podpisuje umowę z Klientem końcowym oraz Reseller, w którym Operator sam fakturuje swoich klientów za dostarczane usługi centrali w chmurze.

universe-xs-1024x352-1.png

Wprowadzanie nowych usług do biznesu to często żmudna i nieefektywna praca. Naprzeciw oczekiwaniom wszystkich stron, Firstcom stworzyło elastyczne i przejrzyste narzędzie, spełniające współczesne standardy i potrzeby biznesu. Pełną gamę usług dodatkowych, jak SIP-Trunk, nielimitowany IVR, nagrywanie rozmów, tryb konferencyjny, wirtualny fax, i wiele innych, dopełnia intuicyjna obsługa i prostota konfiguracji. Czego więcej można oczekiwać od telefonicznej centrali w chmurze? Przydałyby się jeszcze korzystne warunki współpracy, brak potrzeby integracji zasobów IT i zdalny Provisioning telefonów (nie trzeba konfigurować urządzeń). Wszystko to znajdziecie w usłudze UNIVERSE, oferowanej przez Firstcom Europe. Szczegóły w plikach do pobrania, w biurze iNET GROUP i na kanale YouTube Firstcom Europe.

youtube-512.png

PF

PU


 

 

 

%d bloggers like this: