Koty, sztanga i BMW

Koty, sztanga i BMW

Big430

Czas zapiąć pasy, włączyć długie światła i polecieć bokiem przez katowickie rondo. Do zespołu iNET GROUP dołączyła we wrześniu Monika Migacz. Na co dzień fanka tylnonapędowców ze stajni Bawaria Motors, miłośniczka kotów i sztangi. W pracy, skuteczny windykator, opiekunka Klienta i wsparcie biura zarządu naszej Grupy.

Podczas wieloetapowej rekrutacji (a jak wiecie, to nie jest łatwe w dzisiejszych czasach), poznaliśmy mocne strony Moniki i jesteśmy przekonani o profesjonalizmie i nowej jakości, którą wniesie w pracę naszego zespołu. Jej wcześniejsze doświadczenia, zdobyte na polu kilku branż, przełożą się na efektywną i rozwojową współpracę z Operatorami.

„Pracowałam zarówno w małych jak i bardzo rozbudowanych strukturach. W branży budowlanej, energetycznej, rozrywkowej, sport & lifestyle, współpracując z Klientami w Polsce i za granicą. Z pasji do samochodów narodziła się BLACK CROWN DETAILING, firma, którą wciąż prowadzę i zamierzam rozwijać. Poznałam wiele stron biznesu i wiem jak budować trwałe relacje z Klientami w sektorze B2B. Z optymizmem i zaangażowaniem patrzę w przyszłość branży Operatorskiej.”

 

Witamy w zespole!

LOGOiNET.png


 

%d bloggers like this: