Premiery na 24iM

Premiery na 24iM

Big456

Cześć, tu Grzegorz Szeliga, iNET Group.

Na tydzień przed zakończeniem rejestracji na 24 iNET Meeting mam dla Ciebie komplet informacji na temat tego co na Ciebie czeka, oraz to, dlaczego to właśnie Ciebie nie może zabraknąć na naszej konferencji!

Konferencja jako instytucja oraz jej czas przypadający na ostatni kwartał w roku sprzyja podsumowaniom projektów i weryfikacji złożonych na początku roku obietnic. W iNET group zbieraliśmy siły i realizowaliśmy plany, aby w tym specjalnym czasie móc pokazać premiery i jedyne w swoim rodzaju okazje przygotowane dla naszych gości. Już trzeci raz podwoje górskiego kurortu Kasprowy w Zakopanem otwierają się dla Was. Nie przedłużając zapraszam do podsumowania.

Zaczynamy od merytoryki – bogatej agendy oraz poszczególnych wydarzeń i projektów które zaprezentujemy.

fca2019


 

Fibrain Tech Summit – dzień pierwszy atrakcji Fibrain – unikalna forma współdziałania przy organizacji – zapraszamy na niezwykle ciekawe tematy od Fibrain i ich gości. Więcej tu

Bazarek Korbanku – sam jestem ciekaw co oni tam przygotowali! To także unikalna forma współpracy konferencyjnej, pierwsza taka, lecz nie ostatnia.

Akwizycja sieci – w materiałach konferencyjnych znajdziesz niezwykle ciekawe opracowanie Kancelarii Brightspot Consulting, oraz będziesz mieć możliwość wysłuchania ich prezentacji na temat tego jak kupować sieci dobrze i na co zwrócić uwagę przy ew. Wycenie swoich aktywów.

Polski Kapitał – podsumowanie dotychczasowej działalności tej wspaniałej inicjatywy oraz ambitne plany na przyszłość. Będzie także wręczanie statuetek, ale to na wieczornej imprezie.


Strefa Xbest, iNET Group i Korbank
przyjdź i zobacz, posmakuj, usłysz.


iBOOK – ostatni w tej cenie. Inicjatywa zwiększania konkurencyjności lokalnych operatorów ISP zatacza coraz szersze kręgi, w ramach tejże, na prośbę grupy członków uruchomiliśmy projekt iBOOK czyli kompleksowe i optymalne cenowo zajęcie się profilem firmowym w mediach społecznościowych. Więcej na ten temat opowiada Marcin Sławek – szef tego projektu, natomiast jedno jest pewne – projekt wychodzi z fazy inkubacji i wraz ze wzrostem będzie wymagać odpowiedniego finansowania i kolejnych dedykowanych etatów. Co za tym idzie, na konferencji będzie ostatni moment na skorzystanie z niego w tak korzystnej cenie. Będzie także okazja zapoznać się z wiedzą tajemną używaną przy jego prowadzeniu zupełnie za darmo – na warsztatach i prezentacji Marcina Sławka. Ciekawe, czy pochwali się tym, jak bardzo powiększył sprzedaż u jednego z korzystających? Ja już wiem, Ty dowiesz się na Meetingu.

fca2019


 

IOD – bo go potrzebujesz. Oprócz zwiększania konkurencyjności palącym problemem jest spełnianie ustawowych obowiązków przez ISP. Obowiązków jest coraz więcej a czasu jest coraz mniej. Jednym z nich jest wypełnianie wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (w skrócie RODO). Powiem o nim sporo na darmowych warsztatach, abyś miał wiedzę o praktykach jak to robić specyficznie dla Operatora Telekomunikacyjnego a także, już na samej konferencji poznasz ofertę objęcia obowiązków Inspektora Ochrony Danych przez zespół iNET group gdybyś uznał, że sam nie masz na to czasu. Odsyłam do mojej prezentacji Ochrona IOD. Jedynie w czasie konferencji będzie możliwość skorzystania z pierwszego progu cenowego dla tej usługi – warto się pojawić.

fca2019


Kancelaria tajna SayF – Kolejnym obowiązkiem uwierającym ISP jest obowiązek na rzecz obronności, bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Brzmi poważnie i takie jest. Ten temat, z ekspertami z SayF poruszę także na wspomnianym warsztacie, został on także nakreślony przez Dariusza Fudalę w dzisiejszej rozmowie tygodnia. Lista podmiotów korzystających z Kancelarii Tajnej jest jawna i nijak nie pokrywa się z bazą RPT UKE, co w czasie zwiększonej aktywności Regulatora w zakresie kontroli (i kar!) wymaga aktywności w tym zakresie. Za horyzontem zniknął promyk nadziei na zmianę rozporządzenia w tej sprawie, więc iNET Group wypracował najtańszą możliwą formę wypełnienia tego obowiązku, wraz z firmą SayF. Na konferencji będzie okazja przystąpić do projektu na najlepszych możliwych warunkach, w zerowym progu cenowym z okazji startu projektu.

fca2019


OVIGO – Telewizja za milion PLN. Zostawiamy za sobą te obowiązki i wracamy do tego co fajne – konkurencyjności. Posiadanie platformy telewizyjnej w dzisiejszych czasach to obowiązkowa pozycja w cenniku ISP. Stąd też inicjatywa polskich (iNET Group) jak i czeskich (Modern TV) ISP której wynikiem jest spółka Horyzont Media S.A. – operator platformy OVIGO. Dawid Szwugier, prezes Horyzont Media zaprasza do zapoznania się z ofertą (link), zaprasza także do swojego Show Room podczas Meetingu gdzie będzie możliwość spokojnego zapoznania się z ofertą oraz z możliwościami inwestycyjnymi.
Zarabiaj z nami na telewizji bez angażowania zasobów swojej firmy. Dla każdego, także posiadających już jakieś wdrożenia TV (w tym własny kontent).
W skrócie, OVIGO to kilka prostych kroków:
1. Podpisz z nami umowę na usługę OVIGO
2. Udostępnij dla usługi Twój zakres adresów IP
3. Odbieraj miesięcznie kasę z każdego abonamentu TV opłaconego w Twojej sieci
4. Zostań współwłaścicielem marki OVIGO i partycypuj w zyskach proporcjonalnie do Twojej sprzedaży.

Z OVIGO jasne zasady i wspólne korzyści! Horyzont Media to spółka akcyjna nie bez powodu – podczas Meetingu będzie możliwość zapoznania się z warunkami emisji i zapisania się na listę potencjalnych inwestorów zgodnie z krokiem czwartym powyżej, liczba akcji jest ograniczona, tak więc pierwszeństwo na liście może zapewnić możliwość objęcia udziałów.


Kolejna rzecz – działania kompleksowe – Horyzont.PRO. Przynoszą efekty już u trzech operatorów ISP. Z racji ograniczonych zasobów selekcjonujemy chętnych do „rewolucji” w ich firmach i otoczeniu biznesowym. Na konferencji będziesz miał szanse nas przekonać, że to właśnie Ty będziesz następny.


We wszystkich wymienionych projektach jesteśmy wieloletnimi praktykami. Wiemy co i jak robić. Znamy się na tej robocie. Spotkaj się z nami na darmowych warsztatach i skorzystaj z unikalnych okazji dedykowanych dla uczestników. Zaplanuj swój pobyt uwzględniając wszystkie atrakcje (sprawdź!) a jeżeli jeszcze się nie zapisałeś to… na co czekasz?

buttonrbuttondsd.png


 

A jeżeli to wciąż dla Ciebie mało – to nie zapominajmy o wieczorach ze standup-em przy kolacji grillowej w dniu 0 oraz o Xbest Party w rockowo dyskotekowym klimacie i niepowtarzalnym otoczeniu gór. Sprawdź swoje możliwości za kierownicą bardzo szybkich symulacji i znajdź wyjście z bunkra aby zdobyć nagrody. Weź też buty na trening, bo zaplanowaliśmy dobrą rozgrzewkę drugiego dnia rano. Rafał Zimnik będzie czekał, a tych którzy wstaną nagrodzimy gwarantowanymi nagrodami wraz z Kancelarią KLARP.

To i tak nie wszystko co dla Was mamy, po prostu przyjedź i zobacz!

greg.png

Grzegorz Szeliga, iNET GROUP


%d bloggers like this: