Dziękujemy że HEJ!

Dziękujemy że HEJ!

Big469

Dziś 31 października. A to oznacza, że 24 iNET Meeting w Zakopanem już za nami. Czas pełen wrażeń, spotkań, rozwoju i wymiany doświadczeń. Ciężko w kilku zdaniach podsumować to co działo się przez trzy ostatnie dni w Hotelu KASPROWY. Finalnie ponad 500 uczestników wzięło udział w jesiennej konferencji, organizowanej przez iNET GROUP i FIBRAIN. Znaczna większość z nich stawiła się na rejestracji już w poniedziałkowy poranek. W odróżnieniu od poprzednich wydarzeń, agenda tzw. „dnia 0” pękała w szwach od samego rana. Przygotowany przez ekspertów FIBRAIN cykl prelekcji i wykładów cieszył się ogromnym zainteresowaniem już od pierwszych chwil. Pełne sale, aktualne tematy, zaserwowane w nowoczesnej i 100% przyswajalnej formie oraz specjaliści, na których wsparciu zawsze można polegać. Z naszej perspektywy, decyzja o współpracy z FIBRAIN przy organizacji meetingu okazała się strzałem w 10tkę. Poniedziałkowa frekwencja pokazała, że dla Was to również była niewątpliwa wartość tej konferencji.
Prowadzone równolegle warsztaty także cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dobrze, że przygotowaliśmy kilkanaście awaryjnych krzeseł 🙂 Bardzo dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo. Warsztaty to również dla nas doskonała okazja do wymiany poglądów, pomysłów, sposobów postrzegania biznesu i lokalnych rynków. Z tego miejsca dziękujemy Kancelarii KLARP i zespołowi VECTOR SOLUTIONS za profesjonalizm i przekazaną wiedzę.11.png

Gdyby jednak myśleć tylko o merytorycznym aspekcie i technologii . . . cóż, styki mogłyby się przegrzać. Na szczęście nasz główny Partner konferencji pomyślał także o tym, gwarantując Wam wyśmienitą zabawę i oprawę podczas wieczornego Before Party. Śmiechy i wiwaty w reakcji na występ Grzegorza Dolniaka było słychać od spodu doliny po szczyt Giewontu.

12.png

Wtorkowe, oficjalne rozpoczęcie konferencji zapoczątkowało serię prelekcji, które odbywały się przez cały dzień, równolegle na dwóch salach. Biznes, technologie, sprzedaż, prawo, marketing, zarządzanie, panele dyskusyjne, motywacja. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wysoki poziom prezentacji i zaangażowanie uczestników były dla nas doskonałą nagrodą, rekompensującą wyzwania i trudy organizacji przedsięwzięcia na tak szeroką skalę. Wyzwania i trudy, które przez kilka ostatnich miesięcy dzieliliśmy z Partnerami 24iNET Meetingu. Szczególna podziękowania należą się naszym Złotym Partnerom.


XbestFCAFibrainVector SolutionsKorbankOvigo


Pamiętamy również o pozostałych, łącznie ponad 40 Partnerach, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe. Świetne stoiska i ekspozycje, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, aktywność i budowanie nowych relacji biznesowych. Naszą wdzięczność wielokrotnie wyrażaliśmy w korytarzach i przy stoiskach oraz podczas wieczornej gali 24iNET Meeting, wspieranej przez wieloletniego Partnera naszych wydarzeń, XBEST.PL. Doskonała atmosfera, świetne jedzenie i góralska muzyka na żywo, po której nastąpił klasyczny, rock’n’rollowy przytup, w wykonaniu zespołu HOKUS. „Grali jak z płyty”, to opinia, którą słyszeliśmy bardzo często przez resztę wieczoru.

143.png

Dopieszczając tradycyjną formułę meetingów, zadbaliśmy o właściwy rozkład jazdy także podczas ostatniego dnia eventu. Poranny crossfit, pod opieką Rafała Zimnika dał Wam niezbędny zastrzyk energii. Wciąż docierają do nas pozytywne reakcje na nową formę w postaci prelekcji pozornie niezwiązanych z branżą a jednak dotykających wszystkich osób prowadzących biznes. Weroniko! Dziękujemy! Była moc! A dla spragnionych nowości, wyprzedaży, promocji i dobrego jadła, KORBANK przygotował bazarek, który pewnie stanie się tradycją przyszłych konferencji.

Więcej szczegółów o przebiegu konferencji, wieczornej gali dnia pierwszego i komentarze z pierwszej ręki, znajdziecie w kolejnym wydaniu iNEWS, w relacji wideo. Na koniec, chcemy podziękować Uczestnikom. Uczestnikom przez duże „U”, którzy nie tylko tłumnie pojawili się w Zakopanem, ale aktywnie uczestniczyli w konferencji. To dla nas duża wartość i kolejne, cenne doświadczenia. Do zobaczenia na kolejnym, 25 iNET Meetingu w . . . 😉

Dziękujemy że HEJ!

Warstwa 32.png


Czytaj także:
ANKIETA 24iM

%d bloggers like this: